Ekrem İmamoğlu Beykoz’da seçim turu yaptı

  • Güncelleme: 11.02.2020 17:55
  • Okunma: 11599 kez
  • Yorum: 0
YSK’nın, 31 Mart’ta yapılan İBB Seçimleri’ni iptal etmesinin ardından ilk kez Beykoz’a gelen CHP Adayı İmamoğlu vatandaşları selamladı.
Ekrem İmamoğlu Beykoz’da seçim turu yaptı

Kavacık’tan seçim otobüsüne binen İmamoğlu’nda Beykoz halkı yol boyunca yoğun ilgi gösterdi. Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün eşlik ettiği İmamoğlu, Kavacık Dörtyol’da vatandaşlara hitap etti.

Burada yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu ve Beykoz’da çok güzel karşılandığını ifade ederek, Beykoz halkına teşekkür eden İmamoğlu, Bu akşam Beykoz’da iftar açacağını söyledi.

“Sizler için dua edeceğim”

“Sizler için İstanbul için dua edeceğim… Türkiye’nin demokrasisi mücadelesi için dua edeceğim. Hiç kuşkunuz olmasın. Sizler içinde dua edeceğim. Bu memleket güzel insanları, kalplerinde hangi buz varsa onları eriteceğiz” diye konuşan Ekrem İmamoğlu, insanları buluşturacağız, birleştireceğiz.” dedi.

“Birileri kötü sözler söylüyor”

"Birileri kötü sözler söylüyorlar, Arsız hırsız vesaire diyorlar. Hiç kimseye kızmayın. Kötü söz sahibine aittir. Allah ıslah etsin deyin. Allah’a havale edin. Sizleri çok seviyorum. İstanbul kazanacak.” ifadelerini kullanan CHP adayı İmamoğlu şöyle devam etti:

Enerjimiz tam. Hiç kuşkulanmayın. Güler yüzle iyi niyetle sabırla herkese sarılın. Türkiye’yi ve İstanbul’u bir avuç insana teslim etmeyeceğiz. 16 milyon insanu bir avuç insana emanet etmeyeceğiz. O bir avuç insan bu şehrin nimetlerini 16 milyon insana dağıtmamamızı istemiyor. Ama ben bu şehrin nimetlerini 16 milyon insana dağıtmaya geliyorum.  

Ekrem İmamoğlu daha sonra yine vatandaşları selamlayarak, iftar yapma üzere Tokatköy’e gitti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Ekrem İmamoğlu, Beykoz, CHP