Ekonomi

Ekonomi

Beykoz’a dev yatırımlar geliyor!

Görele Köyü sakinleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ağırladı. Köy sakinleriyle meydanda buluşan Başkan Çelikbilek, ilçenin her köşesine modern hizmetler götürmek için eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapı kadar her alanda dev yatırımlar h

Ekonomi

Kariyer Merkezi işsizler için çabalıyor

Bugüne kadar iş arayan 7 bin 500 kişiyi işe yerleştiren Beykoz Kariyer Merkezi iş arayanlarla işverenleri buluşturmaya devam ediyor.

Ekonomi

Yabancıların Karlıtepe mücadelesi

2B arazileri yerli ve yabancı inşaatçıların iştahını kabarttı. Türk müteahhitlerin yanı sıra Körfezli yatırımcılar da 2B arazilerini yakın markaja aldı.

Ekonomi

Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da

Dünyanın en prestijli mobilya markalarından DePadova, ilk mağazasını, Funda Acar’ın kurduğu Acar Konsept & Design iş birliğiyle Beykoz'daki ACR Loft Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Ekonomi

Gemicilik Beykoz’da yeniden ilgi odağı

Beykozluların geçim kaynakları arasında en çok tercih edilen meslek olan gemicilik, Beykoz’da ki iş sahalarının azalmasıyla birlikte yeniden ilgi görmeye başladı.

Ekonomi

Her yerde bulunmuyor, Beykoz'da var

İnek sütüne göre daha zor bulunan manda sütünün faydaları saymakla bitmiyor.

Ekonomi

Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…

Beykoz’un birçok mahallesindeki marketleriyle her geçen gün iş dünyasın ki önemini arttıran Zeki Paşalı, Paşa Sofrasından sonra yemek sektörüne “LOKANTA” ile farklılık kattı.

Ekonomi

Beykoz'a hayat verme sırası camda

Beykoz Kaymakamlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı'nda onaylanan projesini hayata geçiriyor.

Ekonomi

Yıllık izin paraya çevrilemez!

Dost Beykoz Haber Müdürü Ferdi Güngör, Beykoz'da ücretli ve sigortalı çalışanlar için araştırdı ve yazdı:

Ekonomi

Üç bin Beykozlu tarihe tanıklık etti.

AK Parti Hükümeti’nin devrim niteliğindeki projelerinden biri olan 3. Boğaz Köprüsü’nün temeli muhteşem bir törenle atıldı. Sarıyer Garipçe Köyü ve Beykoz Poyrazköy arasında yapılacak olan köprünün temel atma törenine 3000 Beykozlu tanıklık etti.

Ekonomi

Riva'nın Fırını Göz Kamaştırıyor

KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esma Bitirim, Riva girişinde şirin bir yer açtı.

Ekonomi

Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te

Eski güzellik kraliçesi Özge Olgar, Beykoz Acarkent'te işkadını oldu.

Ekonomi

Fikir ürettiler, para kazandılar

Beykoz Belediyesi’nin “Bir Fikrim Var” Proje Yarışması birincisi yerel ürünlerin e-ticaret aracılığıyla pazarlanmasını amaçlayan “Beykozalışveriş.com” Projesi oldu.

Ekonomi

Beykoz İstanbul’a hayat verecek!

Dost Beykoz Başyazarı Kader Gür’ün, “Beykoz’a hayırlı olsun” köşe yazısında bahsettiği proje gerçeğe dönüşüyor…

Ekonomi

Beykoz'da engelliler üretiyor, doğa kazanıyor…

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin (TOFD)’nin öncülüğünde, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF)’nin işbirliğiyle başlatılan “Engelli Üretiyor Doğa Kazanıyor” Projesi’yle hem doğayı kirleten naylon poşetle mücadele ediliyor hem

Ekonomi

Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube

Paşalı Süpermarket Zincirinin 7. halkası, Beykoz Akbaba'da hizmete girdi.

Ekonomi

Beykoz’da bacasız sanayi dönemi

Bölgenin en büyük tesisi olma özelliğini taşıyan Legend Hotel Cumhuriyetköy, Beykoz’un kapılarını yerli ve yabancı turizme açmak için kolları sıvadı.

Ekonomi

Ağızlardan BAL damladı

"Gelecek seçim için değil, gelecek nesil için çalışıyoruz" sloganının yer aldığı panonun önünde bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 250 bin Beykozluyu kucaklayarak, "Ne olur gelin, bu cam ve bal konusunda el ele verelim. Yalnı

Ekonomi

En iyi Kanlıca Yoğurdu nerede yenir?

İstanbul’un alamet-i farikalarından Kanlıca yoğurdunun en iyisi nerede yenir?

Ekonomi

Süleyman Erdoğan, Zanaat altın bileziktir...

Çağrı Merkezi ile Park, Bahçe ve Koruların Bakımı Elemanı eğitim programını başarıyla tamamlayan 200 kursiyere sertifikaları verildi.

Ekonomi

9 İşyerine İdeal İşletme Belgesi

Beykoz Belediyesi, kendi sınıfları ve özelliklerine göre hijyen, genel görünüm, düzen, iş ve işçi güvenliği ile çevre sağlığı konularında yönetmelikte belirtilen şartları tam olarak yerine getiren işletmeleri ödüllendirdi.

Ekonomi

20. yılda ilk müşteriye cam kupa

Beykoz’da Tepeköy, Çiğdem, Beykoz Merkez ve Günyüzü Konakları karşısında olma üzere dört bölgede şubesi bulunan Kayalar Pastaneleri, 20 yıl önce Tepeköy’de açmış olduğu ilk şubesinden alışveriş yapan ilk müşterisini buldu.

Ekonomi

Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi

Beykoz Kariyer Merkezi firma ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriyle eleman arayan firmaların taleplerini karşılamaya, istihdam ve meslek edindirme projeleri için yeni ortaklar belirlemeye devam ediyor.

Ekonomi

Cadde Kafe Kavacık’a hayırlı olsun

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali Külünk’ün de ortaklarından olduğu Cadde Cafe hizmete açıldı. Sporıum Cadde Cafe olarak genişletildikten sonra yeniden hizmete açılan cafe yoğun ilgi gördü.

Ekonomi

Primi yatırıldığı gün işten çıkarıldı

16 yıllık Akbank çalışanı Önder Karaçay, Beykoz Şube Müdürü görevini yürütürken bir anda işinden oldu. Banka, Karaçay’a sabah maaşıyla birlikte performans primini yatırdı. Aynı günün akşamı ise ‘performans düşüklüğü’ gerekçesiyle işten çıkardı.

Ekonomi

Kavacık Et & Mangal’da her şey kilo ile

Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer’in sahibi olduğu Kavacık Et & Mangal Restaurant hizmete açıldı…

Ekonomi

Kredi ile aldığı traktör çalışmıyor

Beykoz İlçesi Mahmut Şevket Paşa Köyü'nde ikamet eden İbrahim Demir’in traktörünün arızası altı aydır giderilemiyor…

Ekonomi

Kışın balık, yazın turist taşıyorlar

Anadoluhisarı Göksu deresinde yaz harekeliliği bütün hızıyla devam ediyor. Motor gezileri, restaurantlar ve cıvıl cıvıl insanlar Beykoz’un keyfini çıkarıyor.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"