Ekonomi

Ekonomi

Bir telefonla siparişiniz evine gelsin

Kayalar Pastaneleri, acil pasta siparişi, sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, kokteyl ve catering hizmetleriyle Beykoz'da 3 mağazası ile en geniş üretim merkezine sahiptir...

Ekonomi

Aksa Enerji'nin yeni adresi Kavacık oldu

İstanbul Anadolu Yakası'nda 'iş ticaret hacmi' gün geçtikçe büyüyen Beykoz ilçesi, dev bir şirketin daha ev sahipliğini üstlendi.

Ekonomi

Turnacıoğlu, Rüzgarlıbahçe Mağazası’nı açtı

İletişim sektöründe açmış olduğu yeni şubeleriyle adını her geçen geniş kitlelere duyuran Turnacıoğlu Telekom’un Rüzgarlıbahçe Mahallesi ana arter üzerinde kurmuş olduğu yeni mağazası hizmete açıldı.

Ekonomi

Turnacıoğlu Telekom’un iftar sofrası…

İstanbul’da altı ve Kastamonu iki olmak üzere 8 mağazası ile iletişim sektöründe hizmet veren Turnacıoğlu Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda kendi personeliyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Ekonomi

Turnacıoğlu'nun sofrasında hem manzara, hem ödül

İstanbul’da altı ve Kastamonu iki olmak üzere 8 mağazası ile iletişim sektöründe hizmet veren Turnacıoğlu Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda kendi personeliyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Ekonomi

Korsanla mücadele ciroları etkiledi

Türkiye Basım Yayın Meslek ile Basın Yayın Birliklerinin ortaklaşa düzenlediği geleneksel iftar programı İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yapıldı. Korsan kitapla yapılan mücadele sonrası elde edilen sonuçlar iftar sonrası yapılan konuşmalara yansıdı.

Ekonomi

Tasarruf ettiler ve kazandılar

Beykozlu işadamı Zeki Paşalı, sahibi olduğu Paşalı Süpermarket, Paşa Sofrası ve Hedef Alışveriş Merkezi sponsorluğunda, su tasarrufu yapmayı başaran İshakağa Ortaokulu öğrencilerine hediye dağıttı.

Ekonomi

Sedat Peker, Küftece için geldi

İşletmeci Kenan Evren Bulutoğlu, Beykoz'daki CIZBIZ Köfte'den sonra Kavacık'ta 'Küftece' adıyla bir mekân daha açtı.

Ekonomi

Beykoz’da Berberler Pazar günü kapalı

Beykoz'da faaliyet gösteren erkek berberleri, bundan böyle Pazar günleri çalışmama kararı aldı.

Ekonomi

Beykoz’a dev yatırımlar geliyor!

Görele Köyü sakinleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ağırladı. Köy sakinleriyle meydanda buluşan Başkan Çelikbilek, ilçenin her köşesine modern hizmetler götürmek için eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapı kadar her alanda dev yatırımlar h

Ekonomi

Kariyer Merkezi işsizler için çabalıyor

Bugüne kadar iş arayan 7 bin 500 kişiyi işe yerleştiren Beykoz Kariyer Merkezi iş arayanlarla işverenleri buluşturmaya devam ediyor.

Ekonomi

Yabancıların Karlıtepe mücadelesi

2B arazileri yerli ve yabancı inşaatçıların iştahını kabarttı. Türk müteahhitlerin yanı sıra Körfezli yatırımcılar da 2B arazilerini yakın markaja aldı.

Ekonomi

Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da

Dünyanın en prestijli mobilya markalarından DePadova, ilk mağazasını, Funda Acar’ın kurduğu Acar Konsept & Design iş birliğiyle Beykoz'daki ACR Loft Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Ekonomi

Gemicilik Beykoz’da yeniden ilgi odağı

Beykozluların geçim kaynakları arasında en çok tercih edilen meslek olan gemicilik, Beykoz’da ki iş sahalarının azalmasıyla birlikte yeniden ilgi görmeye başladı.

Ekonomi

Her yerde bulunmuyor, Beykoz'da var

İnek sütüne göre daha zor bulunan manda sütünün faydaları saymakla bitmiyor.

Ekonomi

Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…

Beykoz’un birçok mahallesindeki marketleriyle her geçen gün iş dünyasın ki önemini arttıran Zeki Paşalı, Paşa Sofrasından sonra yemek sektörüne “LOKANTA” ile farklılık kattı.

Ekonomi

Beykoz'a hayat verme sırası camda

Beykoz Kaymakamlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı'nda onaylanan projesini hayata geçiriyor.

Ekonomi

Yıllık izin paraya çevrilemez!

Dost Beykoz Haber Müdürü Ferdi Güngör, Beykoz'da ücretli ve sigortalı çalışanlar için araştırdı ve yazdı:

Ekonomi

Üç bin Beykozlu tarihe tanıklık etti.

AK Parti Hükümeti’nin devrim niteliğindeki projelerinden biri olan 3. Boğaz Köprüsü’nün temeli muhteşem bir törenle atıldı. Sarıyer Garipçe Köyü ve Beykoz Poyrazköy arasında yapılacak olan köprünün temel atma törenine 3000 Beykozlu tanıklık etti.

Ekonomi

Riva'nın Fırını Göz Kamaştırıyor

KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esma Bitirim, Riva girişinde şirin bir yer açtı.

Ekonomi

Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te

Eski güzellik kraliçesi Özge Olgar, Beykoz Acarkent'te işkadını oldu.

Ekonomi

Fikir ürettiler, para kazandılar

Beykoz Belediyesi’nin “Bir Fikrim Var” Proje Yarışması birincisi yerel ürünlerin e-ticaret aracılığıyla pazarlanmasını amaçlayan “Beykozalışveriş.com” Projesi oldu.

Ekonomi

Beykoz İstanbul’a hayat verecek!

Dost Beykoz Başyazarı Kader Gür’ün, “Beykoz’a hayırlı olsun” köşe yazısında bahsettiği proje gerçeğe dönüşüyor…

Ekonomi

Beykoz'da engelliler üretiyor, doğa kazanıyor…

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin (TOFD)’nin öncülüğünde, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF)’nin işbirliğiyle başlatılan “Engelli Üretiyor Doğa Kazanıyor” Projesi’yle hem doğayı kirleten naylon poşetle mücadele ediliyor hem

Ekonomi

Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube

Paşalı Süpermarket Zincirinin 7. halkası, Beykoz Akbaba'da hizmete girdi.

Ekonomi

Beykoz’da bacasız sanayi dönemi

Bölgenin en büyük tesisi olma özelliğini taşıyan Legend Hotel Cumhuriyetköy, Beykoz’un kapılarını yerli ve yabancı turizme açmak için kolları sıvadı.

Ekonomi

Ağızlardan BAL damladı

"Gelecek seçim için değil, gelecek nesil için çalışıyoruz" sloganının yer aldığı panonun önünde bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 250 bin Beykozluyu kucaklayarak, "Ne olur gelin, bu cam ve bal konusunda el ele verelim. Yalnı

Ekonomi

En iyi Kanlıca Yoğurdu nerede yenir?

İstanbul’un alamet-i farikalarından Kanlıca yoğurdunun en iyisi nerede yenir?

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"