Ekonomi

Ekonomi

Nidapark Karlıtepe'nin çehresini değiştirecek

Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark Beykoz projesi için Karlıtepe’de arsa topluyor.

Ekonomi

MNG Kargo'dan 55 kişiye iş imkanı

Beykoz Kariyer Merkezi ilçe sakinlerini farklı sektörlerde işe yerleştirmeye devam ediyor. Kariyer Merkezi ve MNG Kargo şirketi yetkilileri tarafından yapılacak iş görüşmeleri neticesinde 55 kişi işe alınacak.

Ekonomi

Mantı Keyfi Kavacık'ta açıldı

Mukadder ve Yakup Aksoy ailesinin Beykoz'da temelini attığı ve kısa sürede tüm ülkeye yayılan 'Mantı Keyfi' şimdi de Kavacık'ta açıldı.

Ekonomi

Beykoz Acarkent’te yeni bir yaşam merkezi ACARBLU

Beykoz'un Acarlar Mahallesi'nde yer alan ve ünlü isimler tarafından tercih edilen Acarkent Sitesi'nde residence blokları inşa ediliyor.

Ekonomi

Mustafa Bey ile 7/24 Boğaz Keyfi

Demiroğlu Yat İşletmeciliği, 15 kişilik gezi tekneleriyle tüm Boğaziçi sevdalılarına 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Ekonomi

Lojistik devinden iş arayanlara fırsat

Avrupa'da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanına sahip Ekol Lojistik firması Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde 45 yaş altı bay Depo Elemanı (Depoda veri girişi de yapılacak) ve Forklift Operatörü alımı için görüşme yapacak.

Ekonomi

3. Boğaz Köprüsü zirveye ulaştı!

İstanbul Boğazı'nın kuzeyinde Beykoz Poyrazköy arasında yapımı süren 3. Köprü'nün 322 metrelik ayakları tamamlandı.

Ekonomi

Beykoz'da 50 kişiye iş fırsatı...

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nin sunduğu iş fırsatları devam ediyor. MNG Kargo bünyesinde çalışmak üzere 50 kişi için iş görüşmeleri yapılacak.

Ekonomi

Vergi borcu olanlara müjde!

Borçların yаpılаndırılmаsını öngören 6552 sayılı kanun gеrеğincе, Beykoz Belediyesi'ne borcu olan vatandaşların, vadesi geçen Emlak ve Çevre Temizlik Vergi borçlarını ödeyebilmeleri için çalışma başlatıldı.

Ekonomi

Göktürk Otomotiv Beykoz’da hizmete başladı

Beykoz’un müteşebbislerinden Recep Armağan'ın sahibi olduğu Göktürk Otomotiv gerçekleşen törenle hizmete girdi.

Ekonomi

Resim İstanbul’u gördünüz mü?

Kimi zaman bir ağacın gölgesinde nefes almak için durdurmak isteriz zamanı... Kimi zaman kendimizi güvende hissedeceğimiz mekânlar hayal ederiz... Ailemiz ve sevdiklerimiz için her zaman her şeyin en güzeli olsun isteriz...

Ekonomi

Torunlar'ın Beykoz projesi hazır

Mecidiyeköy'de Ali Sami Yen Stadyumu arazisine yapılan inşaat sırasında 10 işçinin hayatını kaybettiği inşaatın sahibi Torunlar Gayrimenkul, Beykoz Paşabahçe'deki eski TEKEL fabrikası arazisi için proje hazırladı.

Ekonomi

Beykoz'da Hollywood rüzgarı esecek

Daha önce Kidstown Riva ve Hometown Şile projelerini hayata geçiren Eyfel Yapı, Riva Hills adlı projesini İstanbulluların beğenisine sundu.

Ekonomi

Ümraniye'den Beykoz'a SGK Semineri

Beykoz Yenimahalle'de çalışmalarını sürdüren Ardahan Eğitim Vakfı (AREV), vatandaşlara sosyal güvenlik konularında bilgi vermek üzere bir seminer düzenledi.

Ekonomi

Beykoz'da canlı kurbanlık hayvanın kilosu 14 Lira!

Türkiye'nin dört bir yanından tır ve kamyonlarla yola çıkan canlı hayvanlar, Beykoz'a ulaştı. Çavuşbaşı'nda Beykoz Belediyesi tarafından inşa edilen 150 çadırlık alana getirilen kurbanlıklar, araçlardan indirilerek çadırlara bağlandı.

Ekonomi

Beykoz özel olmayı başarıyor

Türkiye’de eşi benzeri olmayan Beykoz Karlıtepe Merkez Camii’nin ilginç minaresi görenleri hayrete düşürüyor.

Ekonomi

Çelebi Holding 80 kişi arıyor!

Beykoz Kariyer Merkezi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere “Bay İşçi Personel ve Şoför” alımı için iş görüşmesi yapacak.

Ekonomi

İdare Mahkemesi'nden Maritza İnşaat’a: 'DUR'

Beykoz’da 2B Kanunu’nun çıkmasının ardından başlayan arazi satma furyasının sonuçları ortaya çıkmaya başladı. Beykoz’un ilk toplu konut projesine yargı “dur” dedi.

Ekonomi

Türkiye’nin bitkileri Beykoz’da korunacak

İstanbul’un akciğeri olan Beykoz’da “Bitkisel Biyoçeşitlilik ve Geofit Araştırma Merkezi Müdürlüğü” kuruldu.

Ekonomi

Önce 'yastıklar' ayrıldı, Sonra insanlar...

Tarihte, Türk diline yönelik araştırmalar yapan en büyük Sözlükbilimci Kaşgarlı Mahmut, ustalık eseri olan Divanü Lügati't-Türk (Türk Lehçeleri Sözlüğü)'nde yorgandan 'yogurkan' diye bahseder.

Ekonomi

Yazın son dondurması... 'El Yapımı'

Sıcaklığın 40 derecelere yaklaştığı yaz aylarında akla ilk gelen tatlı dondurma olur.

Ekonomi

Yalı sahipleri tekne parkları istemiyor

İSPARK önce Tarabya ve İstinye sahiline Tekne Park inşa etti. Şimdi Beykoz ve Paşabahçe sırada... Ama yalı sahipleri bu durumdan rahatsız...

Ekonomi

Göksu'nun imar planlarına kısmı onay

Göksu 98 ada 4, 5 ve 6 parsellerin imar planı askıya çıktı!

Ekonomi

Akıllı telefonlar için festival vakti

Turkcell’in 3 ay sürecek Akıllı Telefon Festivali kapsamında, birbirinden cazip 5 ayrı akıllı telefon avantajlı tekliflerle sunuluyor.

Ekonomi

Beykoz’un arıcılarına Belediye'den 1300 kovan

İstanbul’da en fazla bal üretimi yapılan Beykoz’da 6. Bal Festivali gerçekleştirildi. Beykoz’da üretilen en kaliteli balların görücüye çıktığı festivalde Beykoz Belediyesi ilçedeki arıcılara 1300 kovanı ücretsiz dağıttı.

Ekonomi

Dost Basın Yayın Matbaa ve İtriyat Hizmetleri

Dost Beykoz Gazetesi olarak 2002 yılında kurulan firmamız basın yayın alanında güçlü fikirlerle okurlarını desteklemeyi sürdürmekte ve iş hacmini her geçen gün büyütmektedir.

Ekonomi

Lojistik sektöründe istihdam artacak!

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, kurulduğu günden bu yana çok önemli araştırmalar ve sonucunda da bulgulara ulaşarak, ilçe adına katma değer sağlıyor.

Ekonomi

Beykozlular Ramazan'da en çok ikinci el araba aldı

"İkinci el otomobil alacaklar, özellikle teknik konularda bilgi sahibi tanıdıklarına, uzmanlara mutlaka aracı göstersinler. Güvendikleri yoksa da bizim gibi kurumsal firmaları tercih etsinler”

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"