Kültür

Eğitim Neferlerine anlamlı hediye

Eğitim Neferlerine anlamlı hediye
2014.07.31 00:00
| | |
3616

Beykoz Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki tüm öğretmenler için eğitim armağanı hazırladı. Görev yaptıkları okullarda ziyaret edilen öğretmenlerin günleri kutlanarak hediyeleri takdim edildi.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla tüm öğretmenlere, Ekrem Erdem’in “Bizimki Türkçe Sevdası” adlı kitabı ile sıklamen çiçekleri ve lokum takdim edildi, okul müdürleri ve öğretmenlere başarı dilekleri iletildi.  

Üniversiteden ilköğretime her alanda projeler geliştiren,  ilçedeki okullara boya ve temizlik malzemesi yardımından araç tahsisi ve bahçe düzenlemesine kadar tüm desteği sağlayan Beykoz Belediyesi, eğitim neferi öğretmenleri de unutmadı. 

Başkan yardımcılarının eşlik ettiği heyetler gün boyu ilçedeki okulları ziyaret ederek  her biri bir eğitim neferi olan öğretmenlerimizin günlerini kutladılar ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kutlama ve başarı dileklerini ilettiler.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de toplumların milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü ve kalkınmış olmasının tamamen öğretmenlerin üstün çaba ve gayretlerine bağlı olduğunu belirterek: “Öğretmenlerimiz millete mal olmuş, sadece bir gün değil 365 gün hatırlanması gereken kişilerdir. Evlatlarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz örnek kişilerdir. Eğitimin her alanına destek verdiğimiz gibi okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldiğimiz istişare toplantıları düzenliyoruz, öğretmenlerimiz ve okullarımızın taleplerini dikkate alıyor, geleceğimizi birlikte şekillendiriyoruz. Bu vesile ile fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimizi n 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün kutluyorum” dedi.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: 24 Kasım, Beykoz, Öğretmenler Günü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"