Eğitim

Eğitim

TEGV’de yeni etkinlik yılı başlıyor…

​Öğrencilere okuldan arta kalan zamanlarda eğitim desteği vermek üzere kurulan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 30 Eylül 2013 Pazartesi günü tüm etkinlik noktalarının kapılarını açarak, eğitim etkinliklerine başladı.

Eğitim

500 Öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

Beykoz’da eğitimin her aşamasına yeni proje ve yatırımlarla destek veren Beykoz Belediyesi, ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye çanta ve kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.

Eğitim

Beykoz Lojistik’te oryantasyon programı

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu katıldığı Oryantasyon Eğitimi ile 2013-2014 Eğitim Dönemi’ne “merhaba” dediler…

Eğitim

Rüzgarlıbahçe’ye Nanoteknolojik Okul

Beykoz’da Dünya Bankası’nın desteği ve hayırseverlerin katkılarıyla nanoteknolojik malzeme kullanılarak yenilenen Rüzgarlıbahçe Ortaokulu yeni eğitim-öğretim yılına başladı.

Eğitim

Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz...

Beykoz Belediyesi’nin ev hanımlarının günlük internet ve bilgisayar teknolojisinden daha fazla yararlanması için açtığı “Bilgili Hanım Kurs Programı”nı başarıyla bitiren 227 kursiyere sertifikaları verildi.

Eğitim

İki kere gitti üçüncü kez geliyor…

Renkli kişiliği ile tanınan ve geniş bir kesim tarafından sevilen eski Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla Beykoz’a geri dönüyor…

Eğitim

Öğrenciler Anadolufeneri'nde Orman kuracak

Tohumdan Fidana Projesi kapsamında 26 bin 530 öğrenciye çam tohumları dağıtılacak, öğrencilerin yetiştirdiği fidanlarla Anadolufeneri’nde bir orman kurulacak.

Eğitim

Doğa öğrencilerine belediyecilik dersi

Beykoz Doğa Koleji 4. sınıf öğrencileri Beykoz Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı, küçük misafirleriyle tek tek ilgilenen Çelikbilek, öğrencilere belediyeciliğin önemini ve inceliklerini anlattı.

Eğitim

Sosyal Medya Uzmanları eğitime başladı

Beykoz Belediyesi’nin kadınların nitelikli iş gücüne katılımı artırmak amacıyla açtığı Sosyal Medya Uzmanlığı Programı’nda eğitimler başladı.

Eğitim

Çelikbilek’ten öğrencilere başarı dileği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 24 Mart 2013 Pazar günü yapılacak YGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi…

Eğitim

Fevzi Çakmaklılara Çanakkale Ruhu

Fevzi Çakmak Lisesi'nde Çanakkale Destanı'na yönelik bir sunum gerçekleştiren Prof. Öztek, öğrencilere o dönemin ruhunu yaşatmaya çalıştı.

Eğitim

Başkana projelerini anlattılar...

Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ve Beykoz Fevzi Çakmak Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK’ın düzenlediği Ortaöğretim Proje Yarışması’nda Asya Bölgesi yarı finaline kaldı.

Eğitim

Gönüllü hayırseverlerden eğitime destek

İlköğretimden üniversiteye kadar eğitimin her alanında birbirinden değerli projeleri kucaklayan Beykoz’da gönüllü dernek ve hayırseverlerin katkılarıyla da eğitim vizyonu güçleniyor.

Eğitim

Beykoz Lojistik’te kariyer günleri…

Girişimcilik ve İşletme Kulübü tarafından organize edilen "Kariyer Günleri" etkinliğinin ilk günü...

Eğitim

Rotası kalifiye iş gücü ve bilgili bireyler

Boğaz’ın incisi Beykoz’da 40 yıldan bu yana denizle iç içe eğitim veren Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Beykozlu gençleri, bilgili ve nitelikli bireyler olarak geleceğe hazırlıyor.

Eğitim

Engelli öğretmene utanç verici muamele!

Ali Ercan, görme engelli ve 25 yıllık tarih öğretmeni. Beykoz Anadolu Lisesi'nde 'yetersiz' olduğu iddiasıyla sadece Fen sınıflarına öğretmenlik yapmasına izin veriliyor.

Eğitim

Öğrenciler karne heyecanı yaşadı

Ülke genelinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören yaklaşık 16 milyon öğrenci, Beykoz'da ise 42 bin öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı.

Eğitim

Bayanlara sosyal medya eğitimi verilecek

Beykoz Belediyesi, 2013’ün gözde meslekleri arasında ilk sıralarda yer alan sosyal medya uzmanlığı alanında programı açtı.

Eğitim

S. Gökçepınar’a çok amaçlı derslik

Sadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu’na Yıldırım Holding tarafından yaptırılan “Çok Amaçlı Salon ve Derslik” hizmete açıldı.

Eğitim

Hafif zihinsel engelliler meslek ediniyor

ByGroup bünyesindeki ByOtell, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi ile Beykoz Özel Mesleki Eğitim Merkezi Yiyecek İçecek Hizmetleri ve Servis Elemanlığı Bölümü'nde okuyan hafif zihinsel engelli öğrencileri ağırladı.

Eğitim

Beykoz’da eğitim atılımı sürüyor…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçedeki hanımları ve hizmet taleplerini dinlediği “Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor” etkinliğinin 16.sı Çiğdem Mahallesi’nde gerçekleşti. Çelikbilek burada ilçedeki yeni okul imkânlarını aktardı.

Eğitim

Denizcilik Lisesi’ne rengarenk bahçe

Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, “Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında öğrencilerin dinlenebileceği düzenli ve renkli bir bahçeye kavuşuyor.

Eğitim

30 bin üniversiteli Beykoz'da eğitim alacak

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Çubuklu Mahallesi’nde hanımlara yönelik düzenlenen sabah kahvaltısında Beykoz’da kurulacak 4 yeni üniversitede 30 bin öğrencinin eğitim alacağını böylece ilçede istihdamın artacağını söyledi.

Eğitim

Birand'ın eşinden Beykoz'a anaokulu

İlköğretimden üniversiteye mesleki eğitimden spora kadar eğitimin her alanında günden güne yeni projelerin hayata geçtiği Beykoz’da minik öğrenciler pırıl pırıl bir anaokuluna daha kavuştu.

Eğitim

Toplum Destekli Polis İş Okulu’nda

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Bürosu, Beykoz İş Okulu öğrencilerine 155 ve 1550 Alo Kanka hattının önemini anlattı.

Eğitim

Türker İnanoğlu, 4+4+4 sistemine hazır

Çavuşbaşı Baklacı Mahallesinde 4+4+4 sistemine uygun olarak yeniden restore edilen Türker İnanoğlu İlk ve Ortaokulu açıldı.

Eğitim

TEGV’de yeni etkinlik yılı başlıyor…

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Beykoz’da bulunan iki öğrenim birimi Beykoz ve İpek Kıraç çocuklarla ücretsiz etkinliklerine başlıyor.

Eğitim

TODEM’den bin öğrenciye okul armağanı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), Eğitim öğretim yılı öncesinde bin ihtiyaç sahibi çocuğa okul forması, ayakkabı, kırtasiye ve çanta yardımı yaptı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"