Egemen Bağış'tan Beykoz'a teşekkür

  • Güncelleme: 22.06.2011 00:11
  • Okunma: 8598 kez
  • Yorum: 0
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, seçim sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Beykoz halkına teşekkür ettiğini söyledi.
Egemen Bağış'tan Beykoz'a teşekkür

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, seçim sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Beykoz halkına teşekkür ettiğini söyledi.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ı, AK Parti İlçe Binasında, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Meclis Üyeleri Haydar Çelik, Yalçın Çolak, Özkan Ayduğan ve çok sayıda partili karşıladı.

Samimi bir ortam da gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; çok mutlu olduğunu ve seçimlerin çok iyi geçtiğini belirterek, Bakan Bağış’a “hoşgeldiniz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer; “Beykoz’da çok başarılı olup, %52.9’luk bir oy aldıklarını ve bu oy oranının çok yüksek olmasının sebebi halkın kendilerine olan güveninde olduğunu düşünüyorum. Ancak bu teveccühün bizlere mesuliyette yüklediğini belirtmek isterim. Artık AK Parti ayırımı yapmayacağız ve halkı bir bütün görüp ona göre davranacağız. Biz durumumuza şükrediyoruz. Aynı zamanda size de meclisteki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Son sözü alan Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ise; “Bende 1. Bölgeden aday olunca çok şaşırdım. Çünkü 1. Bölge Başbakanımızın bölgesiydi. Çok şükür kazandık. Ve sizlere teşekkür ziyaretine geldim. Gelirken de iki hediye getirdim. Birincisi tatlı yiyelim tatlı konuşalım diye çikolata, ikincisi ise şirin bir tabak. Bu hediyemi sizin adınıza ilçe başkanıma veriyorum, lütfen kabul edin. Beykoz halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adem Sefer, Egemen Bağış, AK Parti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz