Ege Ercan Beykoz'a veda etti...

  • 0
  • 8869
Ege Ercan Beykoz'a veda etti...
Ege Ercan Beykoz'a veda etti...
Ege Ercan Beykoz'a veda etti...

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nün simgesel isimlerinden Ege Ercan Beykoz'a veda etti.

Sosyal medya aracılığı ile bir açıklama yapan Ercan, ailevi nedenlerden dolayı Sancaktepe'ye taşındığını söyledi.

Ercan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Değerli Beykozlu Cumhuriyet Halk Partili dostlarım,
Bu yazım bir parçada olsa, veda yazısı aslında...
Beykoz'da 2008 yılından beri aktif siyaset yaptım. Farklı dönemlerde, CHP Beykoz Gençlik Kolları Saymanlığı, Sekreterliği ve ayrıca uzun yıllar sonra yapılan gençlik kolları kongresinde, siyasi hayatımda hiç unutamayacağım ve gururla hatırlayacağım partili gençlerimizin teveccühü ve ortaya koydukları irade sonucunda Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerini yürüttüm. Gençlik Kolları Kurultay delegesi olarak Beykoz'umuzu 2 kez Ankara'da, Genel Merkezimizde temsil ettim.


Beykoz'da siyaset yaptığım süre zarfında, elimden geldiğince dürüst, ilkeli ve ahlaklı siyasi yol izledim. Hiç kimseye zerre kadar bir menfaat için yalakalık yapmadım. Her zaman güçlünün değil, doğrunun yanında yer almaya özen gösterdim. Doğru bildiğim yolda bedel ödemekten korkmadım. Yeri geldi bedel ödedim. Partime en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonra da aynı çizgi ile devam edeceğim.

Hepsinden önemlisi çok iyi insanlar tanıdım, çok iyi dostluklar edindim. Geçen 7 yıllık süre zarfında onlardan çok şey öğrendim, kendime çok şey kattım. Üstümde hakları olan tüm dostlarımın haklarını helal etmelerini istiyorum. Hiç kimseye herhangi bir kırgınlığım olmadı. Benimde naçizane hakkım varsa her bir zerresini helal ediyorum.


Geçtiğimiz günlerde ailevi bir sebepten ötürü Sancaktepe'ye taşındım. Bu nedenle artık siyasi hayatıma Sancaktepe'de devam edeceğim. Nasıl ki Edirne'den, Hakkari'ye tüm yurda vatanım diyorsak, artık CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı da benim yeni yuvam olacaktır. Artık burada inandığım ülküye ve partime hizmet edeceğim.


Değerli dostlarım,
İşte bu nedenle önümüzdeki kongre sürecinde, henüz ikametimi Sancaktepe'ye aldırmamış olmama rağmen, herhangi bir şekilde delegeliğe veya herhangi bir göreve talip olmayacağım. Ancak, her zaman genç kardeşlerime destek olmaya, gücüm yettiğince yanlarında olmaya devam edeceğim. Pırlanta gibi gençlerimiz var, sahip çıkmak hepimizin görevi olmalıdır. Çünkü onlar bu partinin geleceği, ülkenin geleceğidir...
Doğduğum, büyüdüğüm, en güzel anılarımın, hatıralarımın olduğu, Beykoz'uma veda ederken, yeniden yolumuzun kesişmesi ümidiyle, siz değerli dostlarıma şükranlarımı, saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Sağlıcakla kalın...

Beykoz'da 2 mahallede kesinti var
Önceki Beykoz'da 2 mahallede kesinti var
Beykoz Voleybol takımı soğuk terler döktü
Sonraki Beykoz Voleybol takımı soğuk terler döktü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz