Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da

  • 0
  • 11354
Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da
Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da
Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da
Dünya markası Boğaz'ın incisi Beykoz’da

Dünyanın en prestijli mobilya markalarından DePadova, ilk mağazasını, Funda Acar’ın kurduğu Acar Konsept & Design iş birliğiyle Beykoz'daki ACR Loft Alışveriş Merkezi’nde açtı.

DePadova'nın İstanbul'daki ilk mağazasını açtınız. Bu markayı seçmenizin özel bir nedeni var mı?

DePadova yaklaşık 20 yıldır takip ettiğim bir marka. Biz grup olarak, Acarkent'i yaparken özgün ve farklı bir örnek daire yapacaktık. Bu nedenle Milano'ya araştırmaya gittiğimizde bu marka ile tanıştık. DePadova'nın ürünlerine aşık oldum ve evimi de DePadova ürünleri ile dekore ettim. DePadova mobilyalarının hissettirdiği en önemli şey; kullanıcısı ile arasında müthiş bir duygusal bağ kurması.

Dünyanın en prestijli mobilya markalarından birini Türkiye'ye getirmek zor oldu mu?

DePadova'yı Türkiye'ye getirmek çok uzun bir süre aldı. Sonunda iş birliği yaptık. Açılışımızda DePadova'nın sahibi Luca DePadova 'Size güvenmekle çok doğru yaptık' dedi. Bu cümle beni bir kat dahaheyecanlandırdı. Tabii ki bu italyan sıcaklığı, İskandinav estetiği kokan markayı Türk insanı ile buluşturmak en büyük mutluluğum.

Mağazada ne tarz ürünler var?

Luca DePadova'nın da söylediği gibi, e DePadova' koleksiyonu çok amaçlı, zarif mobilyalardan, basit ama gerekli parçalardan, aydınlık ve zarif alan yaratan nesnelerden, yenilikçi tasarım ve ince işçiliğin uyumlu karışımından, mat renkler ile ferah bir atmosferin bir araya geldiği temel ve şiirsel yaşam tarzından oluşuyor. DePadova'nın yalın ama zengin koleksiyonunun yanı sıra Showroom'da, Luce Plan çevre dostu aydınlatmalar, Ego Paris'in Fransız yaşam tarzından esinlenen dış mekan tasarımları, özenli detaylar ile yaşam mobilyaları sunan Sifas, Ela Cindoruk tasarım mücevherleri, Bilge Nur Saltık yeni ve eskiyi harmanlayan dekoratif objeler, butik ve kişiye özel tasarım yapan Bianco Lino ev tekstili markası, Danimarka markası Hay'in 1960'ları çağdaş bir şekilde yorumlayan mobilya ve aksesuarları, 'O' el yapımı çantalar, Santimetre'nin rengarek porselenleri, dünyanın en sofistike kitaplarını sunan Assouline yayınlarından özel seçmeler, kitabı sanatsal bakışla yorumlayan Taschen yayınevinin masa kitapları Toast Made'in ahşap ve deri telefon kılıfları gibi birbirinden özel markalar bulabilirsiniz.

• Acrloft AVM Acarlar Mah. Polenez Bağlantı Yolu Beykoz Tel: 0 216 537 71 58

Haber Merkezi

Gemicilik Beykoz’da yeniden ilgi odağı
Önceki Gemicilik Beykoz’da yeniden ilgi odağı
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz