Dumlupınar Kastamonuluları sarstı

  • 0
  • 8183
Dumlupınar Kastamonuluları sarstı
Dumlupınar Kastamonuluları sarstı
Dumlupınar Kastamonuluları sarstı

Önceki gün Beykoz Sultaniye parkı önünde, 20 yaşında bir gencin kullandığı aracın yaya geçidi üzerinde çarpması sonucu vefat eden KAS-DER Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Dumlupınar ebediyete uğurlandı…

Ölümüyle Beykoz’da şok etkisi yaratan Mustafa Dumlupınar’ın kaza sonucu hayatını kaybettiği yerde, Beykoz daha önce de bir acı kayıp daha vermiş ve hemen onun ardından genç bir delikanlı aynı yerde yaşanan kaza sonucu hayatını kaybetmişti.

Kastamonu camiasında oldukça tanınmış bir sima olan M. Mustafa Dumlupınar’ın cenaze törenine çok sayıda tanıdık simanın katılımıyla birlikte, cenaze törene katılamayan kişi ve kuruluşlarda çelenk göndererek Dumlupınar ailesinin acısını paylaştı.

KAS-DER Beykoz Şube Başkan Yardımcısı ve Yüksek Elektrik Mühendisi Mustafa Dumlupınar’ın cenaze törenine; Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Giresunlular Derneği Başkanı Hasan Karakaya, Beykozlu Sivaslılar Derneği Başkanı Mustafa Demir, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, AK Parti, CHP ve MHP İlçe yöneticilerinin yanı sıra acılı ailenin sevenleri katıldı.

Oldukça kalabalık olan cemaat üzerinde merhumun kaza sonucu vefat etmesinin şoku hissedilirken, cami imamı ölüme her an hazır olunması gerektiği üzerinde kısa bir açıklama da bulundu.

İmamın sorusu üzerine Mustafa Dumlupınar’ın iyi bir insan olduğuna şahit olduklarını söyleyen cemaat, haklarını da helal ettikten naaşı omuzlara aldı… Cenaze arabasına kadar omuzlarda giden merhum Dumlupınar Tokatköy Mezarlığı’nda sevenlerinin gözyaşları arasında ebediyete teslim edilirken, günün akşamında ise Çukurçayır Camii’nde Kuran-ı Kerim okunacağı açıklandı.

1963 doğumlu olan Mustafa Dumlupınar evli ve 16 ve 20 yaşlarında bir kız bir erkek çocuk babasıydı.

Haber Merkezi

Beykoz bayrama hüzünlü girdi
Önceki Beykoz bayrama hüzünlü girdi
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz