DSP’li Tekin Işık vefat etti

  • 0
  • 9335

Beykoz Belediyesi 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden Tekin Işık, 59 yaşında hayatını kaybetti.

Beykoz Belediyesi 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden Tekin Işık, 59 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süredir tedavi gören ve sağ tarafına felç indiği için yoğun bakımda tedavisi sürdürülen Tekin Işık, bugün yaşama gözlerini yumdu. Beykoz Belediyesi'nin 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden olan Tekin Işık, DSP'liydi ve Bülent Ecevit hayranlığıyla tanınıyordu. Beykoz Gümüşsuyu'nda ikamet eden ve Şişecam Fabrikası'ndan emekli olan Tekin Işık'ın yarın, Cuma Namazı'nın ardından Paşabahçe Cami'nde Cenaze Namazı kılınacak.

Beykoz Belediyesi 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden olan Tekin Işık, Özel Pendik Bölge Hastanesi'nde tedavi gördüğünün 3. gününde hayata gözlerini yumdu. Daha önce de kalp krizi geçirdiği için Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde tedavi altına alınan Işık, anjiyo olmuş ve 15 gün yoğun bakımda yatmıştı. Kalbindeki rahatsızlık beynini etkilediğinden yaklaşık 15 gün boyunca konuşamayan ve sağ tarafına felç de inen Tekin Işık, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve bugün yaşamını kaybetti. Tekin Işık, evli ve 4 çocuk babasıydı.

Tekin’in Meclis Arkadaşı Adem Öztürk: “Tekin, özü-sözü bir olan ve ilkelerinden taviz vermeyen bir arkadaşımızdı”

DSP'li Meclis Üyesi Tekin Işık'ı tanıyanlar ve dönem arkadaşları ise acı kaybın acısını paylaşırken, ölümünün zamansız olduğuna dikkat çekti. Beykoz Belediye Meclisi'nde 4 dönem boyunca Meclis Üyeliği yapan ve halen BEYMEZ Başkanlığı görevini yürüten Adem Öztürk, Dost Beykoz'a özel olarak yaptığı açıklamada, üzüntülerini dile getirdi. Tekin Işık için "Can dostumdu... Her zaman görüşürdük" diyen Adem Öztürk, Işık"Özü sözü bir olan ve ilkelerinden asla vazgeçmeyen bir arkadaşımızdı" sözleriyle tanımladı. Beykoz Belediyesi eski Başkanları'ndan ve Dost Beykoz Yazarı Muharrem Ergül ise Tekin Işık için "Mahalleden arkadaşımdı... Gümüşsuyu'nda otururdu... Çocukluk arkadaşımdı... Siyasetüstü bir arkadaşımızdı" şeklinde konuştu.

Tekin Işık için yarın (2 Ekim 2015 Cuma) günü Paşabahçe Merkez Cami'nde Cuma namazı sonrası cenaze namazı kılınacağı bildirildi.

Haber Merkezi

Kavacık Kiler, Carrefoursa oldu
Önceki Kavacık Kiler, Carrefoursa oldu
EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Sonraki EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz