Sağlık

Dr. Yavuz Baştuğ'dan Türk Tabipler Birliği'ne kınama

Dr. Yavuz Baştuğ'dan Türk Tabipler Birliği'ne kınama
02.09.2015 10:22
| | |
4887

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Op. Dr. Yavuz Baştuğ, Türk Tabipler Birliği'ni kınadı.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği İdari ve Mali Hizmetler Başkanı olan ve Beykoz Devlet Hastanesi'nin de daha önce başhekimliğini yapan Op. Dr. Yavuz Baştuğ,  Türk Tabipler Birliği'ni kınadı.

Son haftada sağlık camiasının iki şehit vermesine sessiz kalan TTB Türk Tabipler Birliği'ne Dr. Yavuz Baştuğ'dan sert tepki geldi. Baştuğ, yayınladığı mesajında, PKK terör örgütü tarafından Diyarbakır'da şehit edilen Eczacı Yunus Koca ve Dr. Abdullah Biroğul'a Allah (cc)'den rahmet sağlık camiasına da başsağlığı diledi.

PKK teröre örgütünü de lanetleyen Dr. Baştuğ, saldırıları kınarken, "PKK ve terörden hiç bahsetmeyen üyesi olduğum Türk Tabipler Birliği (TTB)'yi insafa davet ediyor ve TTB'yi kınıyorum" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Dr, Yavuz Baştuğ, Türk Tabipler Birliği, Kınama, TTB, Kamu Hastaneler Birliği, PKK, Şehit, Yunus Koca, Abdullah Biroğul

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"