Güncel

Dr. Yaşar Çelik koltuğunu devretti.

Dr. Yaşar Çelik koltuğunu devretti.
2014.09.13 00:00
| | |
5003

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kendisini ziyaret eden kreş çocuklarını kabul etti.

Beykoz Devlet Hastanesi Kreşinin minik öğrencileri Hastane Yöneticisini ziyaret etti. Eğitimcileri Figen Demirci ve Aycin Yalın gözetiminde Dr. Yaşar Çelik’in odasına gelen minikler 23 Nisan ve Atatürk’le ilgili okudukları şiirlerle de büyüklerin beğenisini kazandılar.

Minik öğrencileri tek tek tebrik ederek bayramlarını kutlayan çocuklara çikolata ikram eden Dr. Yaşar Çelik, koltuğunu Şebnem Güner ve Demir Demiray’a devretti. Yönetici koltuğuna oturan çocukların, hastaneyi nasıl yöneteceklerine ilişkin sorulara verdiği cevaplar ilginçti.

Minik Şebnem Güner, çocuklara iğne yaptırmayacağını söylerken, Demir Demiray’da, hastaneye gelen çocukları parka götüreceğini söyledi.Çocuklarla beraber olmaktan her zaman mutluluk duyduğunu ifade eden Dr. Yaşar Çelik, kreş eğitmenlerine teşekkür ederken, çocuklara da çeşitli hediyeler verdi. Ziyaret sonunda ise günün anısına fotoğraf çekimi vardı.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, 23 Nisan Çocuk, Bayram, Beykoz Devlet Hastanesi, Dr. Yaşar Çelik, Kreş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"