Dr. Berk Topuz'dan Çelikbilek'e ziyaret

  • 2014.11.05 00:00
  • Güncelleme: 25.02.2015 12:40
  • Okunma: 11057 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Berk Topuz, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelkbilek’i makamında ziyaret etti.
Dr. Berk Topuz'dan Çelikbilek'e ziyaret

Dr. Berk Topuz, sağlık alanındaki hizmet ve yatırımları dolayısıyla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yaptırılan plaketi Başkan Çelikbike'e takdim etti.

Beykoz’a hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek, yalnızca sağlık alanında değil, turizm, eğitim, kültür ve spor alanında değişen ve gelişen bir ilçe inşa ettiklerini belirterek, tüm ilçe sakinlerinin sağlık hizmetlerinden eşit yararlanması için sağlık alanına önem ve ağırlık verdiklerini söyledi.  

Bölgede yeni açılan hastanelerin ilçeye bir ivme kazandırdığını da ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek, sadece belediye bünyesinde verilen hizmetlerle halka ciddi bir ekonomik katkı sağladıklarını, aile sağlığı merkezlerinin yapımından, önleyici sağlık taramalarına ve bilgilendirici seminerlere kadar her alanda sağlığa katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Berk Topuz ise ilçede son yıllarda belediyenin de desteğiyle sağlık alanında çok fazla iş yapıldığını belirterek bugüne kadar yapılan hizmetler ve verilen destek dolayısıyla teşekkür ederek İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan plaketi takdim etti.  

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz