Dost Beykoz Yönetmeninden iğrenç paylaşımlara tepki

  • 0
  • 7113
Dost Beykoz Yönetmeninden iğrenç paylaşımlara tepki

Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç, 14 Mayıs Seçimleri sonrası muhaliflerce depremzedelere yönelik yapılan sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç, seçim öncesi İYİ Parti’nin Millet İttifakı içinde olması nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na, milletvekili seçimlerinde ise kendi partisi olan İYİ Partiye oy vereceğini açıklamıştı…

Seçim öncesi, Her partiden, her görüşten arkadaşlarımız var. En sağından en soluna kadar farklı fikirlere sahip insanlarla bir araya gelip konuşabiliyoruz. Farklılıklarımız bizi endişeye sevk etmiyor. Bilakis fikir zenginliği olarak görüyoruz.

Bu seçim de gelir geçer. Bizler aynı mahallede eş dost, akraba, komşu, arkadaş olarak yaşamaya devam edeceğiz. Cenazede düğünde, kıvançta ve tasada bir olacağız. Fikirlerimiz gibi arkadaşlarımızın siyasi tercihlerine de saygımız var.

Ben bu seçimde CB adayı Sayın Kemal Kılıçdaroglu ve Sayın Meral Aķşener'e oy vereceğim. Ülkemiz ve devletimiz için hayırlısı olsun...” şeklinde açıklama yapan Miniç seçim sonrası depremzede vatandaşlara yönelik muhalif kesimden atılan twitlere tepki gösterdi.

Ateş düştüğü yeri yakar

Murat Miniç, “deprem bölgesinde yaşayan insanımızın siyasi tercihleri üzerinden yorum yapmak vicdansızlıktır. Ben bölgede yaklaşık iki buçuk ay bilfiil çalıştım. Halen de Hatay merkezde 400 çadır olan bir kampta derneğimizin aş evi faaliyetine devam ediyoruz. İnsanların ne yaşadığını bilmeden hangi ruh halinde olduklarını bilmeden lütfen yorum yapmayalım. Ateşşğü yeri yakar...” dedi.

Haber Merkezi

Yaşlı çınarların Beykoz anlatımları kitaplaştı
Önceki Yaşlı çınarların Beykoz anlatımları kitaplaştı
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz