Siyaset

Dost Beykoz yazdı, meclis tartıştı

Dost Beykoz yazdı, meclis tartıştı
2014.08.15 00:00
| | |
9092

Beykoz Belediye Meclisi Ekim Ayı 3. Olağan Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi… Oturumda Dost Beykoz’da haber konusu olan Göksu Evleri’nde yapılması planlanan Aguapark konuşuldu…

AK Parti’den Erdoğan Çoşkun Çap ve Necati Ak, CHP’den Kemal Yıldız ve Hayrullah Usta’nın izinli sayıldığı oturum, AK Parti’den Yüksel Baki’nin sözlü önerisi ile başladı.

27 ve 31 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) ziyareti için masrafların Beykoz Belediyesi tarafından karşılanmasına ilişkin sözlü teklif oy birliği ile kabul edildi.

Sonrasında sunulan önergeler ve teklifler oy birliği ile kabul edilirken, Göksu Evleri’nde bir grup vatandaşın irtibata geçerek bilgi verdiği CHP meclis üyesi Erdal Öztürk, “Göksu Evleri’nde yapılacak olan Aguapark Projesi hakkında bilgi istedi.”

Öztürk’ün istemini cevaplayan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Yüksel Baki; “Göksu Evleri’nde yapılacak olan Aguapark’ın kurul onaylı olduğunu söyleyerek, yapılan şartnamede ihaleyi alan firma ile hiçbir ağacın kesilmeyeceği yönünde madde olduğunu ve hiçbir ağacın kesilmeyeceğini” söyledi.

Ekim Ayı 4. Olağan Toplantısı, 12 Ekim Çarşamba günü yapılması kararıyla toplantı son buldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Aguapark, Beykoz Belediyesi, Meclis, Göksu Evleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"