Güncel

Dost Beykoz yazarından Başbakan Yıldırım’a davet

Dost Beykoz yazarından Başbakan Yıldırım’a davet
24.09.2016 13:22
| | |
5619

Video galeri

KRT'de program yapan Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Çağlar Cilara Başbakan Binali Yıldırım'a programına konuk olması için çağrı yaptı.

Cilara, "Size kendi ellerimle menemen de yapacağım" dedi.

Gazeteci Cilara, Başbakan Yıldırım'ın, kendileriyle aynı düşünen gazetecilerin programlarına konuk olduğunu söyleyerek, programına davet etti ve bu kez vatandaşlardan gelen soruları yanıtlamasını istedi.

"SİZE KENDİ ELLERİMLE MENEMEN YAPACAĞIM"

Cilara Başbakan Yıldırım'ın vatandaşların evine konuk olduğunu hatırlatarak çağrısında, "Başbakan Binali Yıldırım çok alçak gönüllü bir lider. Kendisine gelen davetleri elinden geldiğince geri çevirmemeye gayret ediyor. Madem Başbakan vatandaşların davetlerine icabet ediyor, bende buradan Başbakana çağrı yapıyorum. Sayın Başbakan, gelin programıma konuk olun, kendi sorularımı değil, vatandaşların sorularını size sorayım. Katıldığınız bütün televizyon programları size destek veren, sizinle aynı dünya görüşünde olan gazetecilerin bulunduğu televizyon programları. Siz bu ülkenin Başbakanı olarak sizinle aynı düşünmeyenlerin de sorularını yanıtlamak durumundasınız. Geçtiğimiz aylarda kardeşiniz İlhami Yıldırım'ı programımda konuk etmiştim, yabancı değiliz. Gülse Birsel'in iki gün önce yazdığı yazıdan da bildiğimiz kadarıyla menemeni de çok seviyorsunuz, size kendi ellerimle menemen de yapacağım. Başbakana soruyoruz diye bir etiket açalım, vatandaşlardan gelen soruları size bizzat sorayım, vatandaşlar dertleri, sıkıntıları ne ise size iletsinler" diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Çağlar Cilara, Başbakan, Binali Yıldırım, KRT

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"