Dost Beykoz yazarı okuyucularıyla buluşuyor

  • Güncelleme: 12.02.2020 11:56
  • Okunma: 3923 kez
  • Yorum: 0
Dost Beykoz Yazarı Raif Öztürk, 7. Uluslararası CNR Kitap fuarında okuyucularıyla hasret gideriyor.
Dost Beykoz yazarı okuyucularıyla buluşuyor

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği olan 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, kapılarını 4. holl'de açtı.

Bu yıl "keşfet" temasıyla organize edilen fuarda,  geçmişe, geleceğe, öğrenmeye, gülmeye, araştırmaya ve dinlenmeye dair keşfedilmeyi bekleyen her şey, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kitapseverlerle buluşuyor.

Şu ana kadar Türk kültür dünyasına; Fikir Bahçesi'nden Bir Demet, Derdim Bana Derman İmiş, Biyoenerji ve Kozmik Bilim Işığında Şifa ve Evrenden Mesajlar" isimli dört eser kazandıran Dost Beykoz Yazarı Raif Öztürk, 8 ve 12 Şubat tarihlerinde okuyucularıyla buluştu.

CNR Kitap Fuarı 4 nolu Salon ve Uyanış Yayınevi'nin 27 nolu standında kitaplarını imzalayan Raif Öztürk, kitap fuarlarının çok faydalı olduğunu ve kendileri için okuyucularla buluşmanın hayatlarına ayrı bir anlam kattığını söyledi.

Öğretmenler, öğrenciler, yayıncılar, kitapevleri, kütüphaneciler, tercüme büroları, gazeteciler, yazarlar, editörler, yayınevi, yazar telif ajansları ve okurların yoğun ilgi gösterdiği CNR Kitap Fuarı’nda, imza günleri, söyleşi, seminer, ve paneller devam ediyor.

Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı'da bu yıl ayrıca kitap bağış kampanyası da düzenlenirken, 16 Şubat gününe kadar açık kalacak fuarda toplanan kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilecek.

Dost Beykoz YAzarı Raif Öztürk, 13 Şubat 2020 Perşembe Günü'de ÜSküdar Kitap Fuarı'nda, 14.00 - 17.00 saatleri arasında kitaplarını imzalayacak, diğer yandanda okuyucularıyla sohbet edecek. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Raif Öztürk, Kitap Fuarı