Dost Beykoz Yazarı Büşra Şen’in mutlu günü

  • 1
  • 12495
Dost Beykoz Yazarı Büşra Şen’in mutlu günü
Dost Beykoz Yazarı Büşra Şen’in mutlu günü

Dost Beykoz Yazarı ve eğitimci Büşra Şen, evlilik yolunda ilk adımını attı.

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği de yapan Büşra Şen, emniyet mensubu Orçun Çoban ile evliliğe giden ilk adımı attı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’nun kestiği nişan kurdelesi sırasında Dost Beykoz Yazarları Prof. Dr. Faruk Şen, A. Raif Öztürk ve İmtiyaz Sahibi Kader Gür’de hazır bulundu. Temmuz 2014’ten bu yana Dost Beykoz’da köşe yazılarına devam eden Büşra Şen, uzun yıllardır polis memuru olarak görev yapan Orçun Çoban ile hayatlarını birleştirmek üzere ilk adımı Beytaş Teras Kafe’de attı.

Şen ve Çoban ailelerinin de katıldığı nişan merasimi yaklaşık iki saat sürerken Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, “Biz Büşra ile oğlum vasıtasıyla tanıştık. Üniversiteye hazırlık sürecinde onun öğretmeniydi. Onu da kızımız bildik. Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin” şeklinde konuşurken yine Dost Beykoz Yazarlarından Prof. Dr. Faruk Şen’de “Burada bulunan herkesi birbiriyle tanıştıran isim Kader Gür’dü. O da gerekeni söyledi. Hayırlı olsun” dedi.

"Evleniniz, çoğalınız, çünkü ben..."

Beykoz’un yakından tanıdığı isimlerden olan A. Raif Öztürk ise, “Bu kadar insanın konuşmasından sonra konuşmak gerçekten zordur. Yüce Rabbim tamamına erdirsin” şeklinde konuştu. Damat Orçun Çoban’ın dedesi Muzaffer Reis’in “hayırlı olsun” dileklerini ilettiği konuşmaların sonuncusunu Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu yaptı.

Kaşıtoğlu, “Peygamber Efendimiz ne buyuruyor? Evleniniz, çoğalınız, çünkü ben kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. Büşra ve Orçun çiftinin bu ilk adımlarını Allah tamamına erdirsin” diyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Konuşmaların ardından nişan kurdelesi kesilmeden önce Raif Öztürk bir dua yaptı. Kurdeleyi ise Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu kesti.

Haber Merkezi

Pembe karavan Beykoz’u tarıyor
Önceki Pembe karavan Beykoz’u tarıyor
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (1 Yorum)

Kemal Kaya (8 yıl önce)

Büşra - Orçun çiftini tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Yorum Yaz