Dost Beykoz ve İKON dostluğu

  • 2014.07.13 00:00
  • Güncelleme: 13.02.2021 19:11
  • Okunma: 11986 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Yerel Basını'nda ilkleri gerçekleştiren Dost Beykoz, İKON Danışmanlık ve Araştırma Şirketi ile birlikte yapacağı çalışmayla bir ilke daha imza attı.
Dost Beykoz ve İKON dostluğu

Beykoz'da 10 yıldır yapmış olduğu çalışmalarla Beykoz Yerel Basını'nda ilkleri gerçekleştiren Beykoz'un Düşünce Platformu Dost Beykoz, İKON Danışmanlık ve Araştırma Şirketi ile birlikte yapacağı çalışmayla bir ilke daha imza attı.

Yaklaşık 10 yıllık piyasa tecrübesi olan ve yurt genelinde birçok siyasi, resmi ve ticari kurum ve kuruluşlarla çalışan İKON Danışmanlık, 2009 yılından beri Beykoz'da yapmış olduğu ticari faaliyetlerine bir sosyal sorumluluk projesi ekledi.
 
İkon Araştırma ve Dost Beykoz işbirliği
 
Beykozluların siyasi ve sosyal beklentilerini, eğilimlerini, şikayet ve taleplerini yapacakları anket ve saha araştırmalarıyla belirleyecek olan İKON Danışmanlık, araştırma sonuçları ve raporlarını yalnız Dost Beykoz aracılığıyla Beykozlularla paylaşacak.
 
Geçtiğimiz günlerde İKON Danışmanlık Şirketi'nin Kavacık'ta ki merkezinde, Dost Beykoz Yönetim Kurulu ve İKON Danışmanlık yetkilileri arasında yapılan toplantı neticesinde, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve İKON Danışmanlık Proje Yöneticisi Selman Minga tarafından imzalanan protokolle Beykoz için yeni bir projenin de startı verilmiş oldu.
 
Dost Beykoz Yazı İşleri Müdürü Sinan Kavrak, Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç, Yayın Koordinatörü Erdal Öztürk ve Dost Beykoz Yazarı Yönetmen Mehmet Ali Anafarta ve İKON Danışmanlık yetkilileri Recep Minga ve Selman Minga da toplantıda hazır bulunan isimlerdi.
İKON Danışmanlık adına konuşan Recep Minga; 10 yıla yakın süredir sektörün içinde olduklarını, 2009 yılından beri ise Beykoz'da faaliyet gösterdiklerini ifade etti. Türkiye'nin dört bir tarafında birçok kurumla çalışma memnuniyeti, refah düzeyi, beklenti anketi, sosyal doku ve demografik yapı gibi birçok değişik konuda çalıştıklarını, kendilerinin de Beykozlu olmaları hasebiyle, Beykoz'a hizmet etme adına bir şeyler yapmak istediklerini söyledi.
 
 
Recep Minga; yapmış oldukları araştırma sonunda Beykoz'un en etkili yerel yayını olan Dost Beykoz ile birlikte bu çalışmaları yapma kararı aldıklarını belirtti.
Yapılan görüşmeler sonucunda her iki kurum arasında iki yılı kapsayan bir protokol imzalandı… Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve İkon Araştırma ve Danışmanlık Müdürü Recep Minga atılan imzaların Beykoz için hayırlı olmasını diledi.
 
 
Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç'te; Dost Beykoz'un bir gazeteden ziyade bir düşünce platformu olduğunu ifade ederek, Beykozlunun taleplerini, refah durumlarını, şikayet ve eğilimlerini ve sosyal alanda birçok merak edilen soruyu gündeme getirecek böyle bir çalışmanın, Dost Beykoz'un bu yapısını daha da güçlendireceğini, bu anlamda İKON Danışmanlık gibi sektörde kendini kanıtlamış güvenilir bir firma ile bu projeyi yürütecek olmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi.
 
 
İKON Danışmanlık ve Araştırma Şirketi tarafından Beykoz ile ilgili yapılacak kamuoyu yoklamaları, anketler, analizler, yapılan protokole göre bundan böyle her ay ya da iki ayda bir Dost Beykoz'da yayınlanacak... 
Haber Merkezi