Dost Beykoz Spor Servisine teşekkür plaketi

  • 0
  • 3291
Dost Beykoz Spor Servisine teşekkür plaketi
Dost Beykoz Spor Servisine teşekkür plaketi
Dost Beykoz Spor Servisine teşekkür plaketi
Dost Beykoz Spor Servisine teşekkür plaketi

Beykoz’un amatör spor kulüplerinden Gümüşsuyuspor’da özel bir iftar etkinliği vardı…

Kulüp tesislerinde gerçekleşen iftar programında, Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne destek veren isimlere ve Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’a özverili çalışmaları nedeniyle bir teşekkür plaketi verildi.

Gümüşsuyu Spor Kulübünün geleneksel hale gelen iftar programına, ın adresi kulüp idari binası olurken aralarında Gümüşsuyu Mahallesi Muhtarı Şaban Efe’nin de olduğu camianın ve mahallenin önde gelen simalarının katılım sağladığı iftar programında geride kalan sezonun değerlendirmesi de yapıldı.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Mustafa Kurtuluş iftar programının ardından bir konuşma yaptı.

A Takım olarak İstanbul Süper Amatör Ligden düşmelerinde sorumluluğu kendisinin üstlendiğini söyleyen Mustafa Kurtuluş, “Bu konuda tüm sorumluluğu aldığımı söylemek isterim… Geçmiş yıllarda sezon öncesinde takımımıza birçok futbolcu takviyesinde bulunurduk, bu sezon başında ciddi anlamda beklenti içinde girdiğimiz ve ileriki sezonlarda faydasını çok göreceğimiz bir yapılanma sürecine girdik. A Takıma harcayacağımız parayı bu yönde kullanalım ve geleceğimizi kurtaralım istedik. Çünkü geride kalan yıllar zarfında birçok kez düşmenin hüznünü de yaşadık, çıkmanın sevincini de… Artık bir yerde yaşadığımız deneyimleri de dikkate alıp bir karar vermek zorunda idik… Bugün gelinen noktada her yaş kategorisinde ilk ikide yer almayı başarmış, şampiyonlukları az farkla kaçırmış takımlara sahip olduğumuzu görmek bizlere mutluluk ve enerji katmakta. Bu anlamda özellikle altyapımızda görev yapan başta A Takım Sorumlumuz Kamil Çolak olmak üzere tüm antrenörlerimize teşekkür etmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Gümüşsuyu Spor Kulübü olarak her zaman birlik ve beraberlikten yana olduklarına vurgu yapan Başkan Kurtuluş , “Bu anlamda kulübümüze her daim yardımları olan, sıkıntılı anlarımızda destek olan isimleri de bu gece hatırlamak istedik. Her birine kulübüm ve şahsım adına teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

Mustafa Kurtuluş konuşmasının ardından programa özel hazırlattıkları plaketlerin ilkini Gümüşsuyuspor Muhtarı Şaban Efe’ye taktim etti… Geçmiş yıllarda görev yapan muhtarların aksine Şaban Efe’nin her daim yanlarında olduğunu söyleyen Başkan Kurtuluş teşekkürlerini iletti.

Başkan Kurtuluş’un ikinci plaket verdiği isim ise Kulüp Futbol Direktörü Kamil Çolak oldu. Çolak ile uzun vadeli bir süreç için birlikte çalıştıklarını söyleyen Başkan Kurtuluş, yapılanma sürecinde teknik anlamda işin başında olan Çolak’a da ayrıca teşekkürlerini iletti.Üçüncü plaket takdim edilen isim ise Mehmet Kurtuluş oldu… Başkan Mustafa Kurtuluş geçmiş dönemde birlikte görev yaptıkları Mehmet Kurtuluş’un görevde olsun olmasın en sıkıntılı anlarında her daim yanlarında olduğunu unutmayacaklarını söyledi.

Gümüşsuyu Spor Kulübünde en uzun süreli Başkanlık görevinde bulunan isimlerin başına gelen ve geçen dönemki başkanlık sürecinin ardından görevini yıllarca birlikte aynı yönetimde yer aldıkları Mustafa Kurtuluş’a devreden Kulüp Onursal Başkanı Şeref Kurtuluş’ta plaket alan isimlerden idi.

Programda bir plaket de uzun yıllar kulüp faaliyet ve maçlarını yakından takip edip medya desteği veren Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’a verildi. Başkan Kurtuluş, tüm etkinliklerinde yer alan sezon içinde vakti yettiğince maçlarını takip eden haberleştiren Talip Ercan’a şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkürlerini iletti.

Spor Servisi

Beykoz kızlarının 2. Lig hayalleri gerçekleşecek mi?
Önceki Beykoz kızlarının 2. Lig hayalleri gerçekleşecek mi?
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi