Güncel

Dost Beykoz, Sosyal Medyayı salladı.

Dost Beykoz, Sosyal Medyayı salladı.
2014.09.23 00:00
| | |
3991

Uzun süredir İstanbul’un ilçe belediye başkan adaylarına yönelik çalışmalarını sürdüren AK Parti Üst Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında son toplantısını yapması üzerine dün akşam Beykoz’da Yücel Çelikbilek ile devam kararı aldı.

Dost Beykoz’un istihbaratları tarafından haber merkezine bildirilen bu gelişme üzerine Yücel Çelikbilek’in adaylığını kamuoyuna ilk Dost Beykoz duyurdu. 

Ulusal basının kaynağı Dost Beykoz! 

Dost Beykoz’un haber merkezinden yayınlanan haberin ardından Haber Türk gazetesi ise yaklaşık yarım saat sonra Çelikbilek’in adaylığını ‘AK Parti'nin İstanbul'daki 4 ilçe adayı belli oldu’ başlığıyla okuyucularına duyurdu. Diğer bir ulusal yayın organı Haber 7 ise,Dost Beykoz’da yayınlanan haberden iki saat sonra ‘Beykoz Belediye Başkan adayı belli oldu’ başlığıyla okuyucularına servis etti.

Beykoz basını Dost Beykoz’un ardından...

Beykoz’da yayın yapmakta olan yerel gazeteler ise Dost Beykoz’un yaptığı haberin ardından Yücel Çelikbilek’in, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde yeniden aday olarak açıklandığını şu başlıklarla duyurdu:

Doğuş Haber: AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek

Beykoz Ses: AK Parti’nin Adayı; Yücel Çelikbilek oldu

Beykoz Olay: AK Parti Yücel Çelikbilek ile yola devam kararı aldı

Beykoz Güncel: AK Parti’nin Beykoz adayı Yücel Çelikbilek

Özgün Haber: AK Parti Çelikbilek dedi

Yorumlar üst üste geldi...

Dost Beykoz’un haber merkezine gelen istihbarat sonrası yapılan haber tıklanma rekorları kırarken, vatandaşların yorumları üst üste geldi.

Dost Beykoz okuyucularının yaptığı bazı yorumlar ise şöyle;

“Sayın Başkan sizi tebrik eder bundan sonraki süreçte de başarılı olmanızı dilerim. “İNŞALLAH İYİ BİR KADRO KURARSINIZ YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

“Hayırlı olsun.”

Beykoz’umuza hayırlı olsun bu süreci en iyi şekilde yürütebilecek, en değerli bürokrasi şahsiyeti Sayın Yücel Çelikbilek’tir. Tekrar hayırlı olsun.” 

Hayırlı olsun Başkanım Allah kazandığımız günüde göstersin.” 

Dost Beykoz’a övgüler yağdı 

Dost Beykoz’da, Yücel Çelikbilek’in yeniden aday olduğunun kamuoyuna duyurulduğu haber 3262 IP tarafından takip edilirken, sosyal medya üzerinde de geniş yer buldu. Yapılan haberin linki sosyal medyada 55 hesap tarafından tweetlenirken100’ün üzerinderetweet edildi. 

Dost Beykoz sosyal medyada etkili oldu 

AK Parti Üst Kurulu’nun yaptığı toplantı sonrası ilk Dost Beykoz’un duyurduğu haber için sosyal medya üzerinden övgüler yağdı. Sosyal Medya kullanıcıları, haberin nasıl bu kadar çabuk yayıldığı üzerine kafa yorarken gazetemize sosyal medyada üzerinden gelen bazı yorumlar ise şöyle; 

@SEyyubi34: Dost Beykoz’un istihbaratını takdir ediyorum. Beykoz basını uyuyor. Yine farklı olduklarını gösterdiler. 

@yusuf_koc_1: İlk Dost Beykoz açıkladı. Tebrik ediyorum. 

@ahmeton10: Dost Beykoz’u hızlılığıyla tanıdık. Harikasınız. 

Sosyal Medya çalkalandı 

Dost Beykoz’da yapılan haber üzerine tıklanma rekorları kıran haber sosyal medyada da geniş yer buldu. Haberin yayınlanmasının ardından Yücel Çelikbilek’in adaylığıyla ilgili500’ün üzerinde tweet atıldı. 

Dr. Ahmet Batu ve Hasan Karakaya’dan tebrik mesajı... 

Uzun süredir yaşanan aday adaylığı sürecinde mücadele verdikleri rakipleri ise Yücel Çelikbilek’in adaylığının tebrik mesajı yayınlayarak kutladılar. 

Ahmet Batu ve Hasan Karakaya, yayınladıkları mesajda; “Yücel Çelikbilek’in adaylığının Beykoz’a hayırlı olmasını” dilediler. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Facebook, Twitter, Yücel Çelikbilek, Dost Beykoz, Gencebay Gür

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"