Dost Beykoz Hükümet Konağı’nda

  • 0
  • 11793
Dost Beykoz Hükümet Konağı’nda

Yozgat’ın Yerköy ilçesi Kaymakamıyken, Beykoz Kaymakamlığı’na atanan Aydın Ergün’e bir ziyarette Dost Beykoz’dan.

Yozgat’ın Yerköy ilçesi Kaymakamıyken, Beykoz Kaymakamlığı’na atanan ve 21 Ekim itibariyle görevini devralan Kaymakam Aydın Ergün’e bir ziyarette Dost Beykoz’dan.

Yaklaşık 40 dakika süren ziyarette bir çok konuda görüş alışverişinde bulunulurken, Kaymakam Aydın Ergün’ün Beykoz’da göreve başlamasının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen bölgenin eksiklerine yönelik tespitleri dikkati çekti.

İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Yazıişleri Müdürü Muharrem Kaşıtoğlu, Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Öztürk, Haber Müdürü Sinan Kavrak ve yönetici asistanı Sabire Önerbay’ın yer aldığı Dost Beykoz heyeti Kaymakam Aydın Ergün tarafından sıcak ve samimi karşılandı.

Basınla bundan önceki dönemde uygulanan çalışma tarzı nasılsa aynı şekilde çalışmayı sürdüreceklerini kaydeden Kaymakam Aydın Ergün’e Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür’ün 2002 yılında yayınlanan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatını konu alan “Esaretten Zirveye” adlı kitabı hediye edildi.

Atamasının Beykoz’a yapıldığını öğrendikten sonra,  Beykoz’la ilgili yapmış olduğu araştırmada, güçlü bir yazar kadrosu olduğunu söylediği Dost Beykoz’un web sitesinden yararlandığını ve bu süreçte Kader Gür ve Sinan Kavrak’ın yazılarından bazı kaynaklar edindiğini belirten Aydın Ergün projeleriyle ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

Beykoz’a özürlüler okulu

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz’da özürlü vatandaşlarımızla ilgili bir eğitim kurumu olmamasının dikkatini çektiğini ve bunu gerçekleştirmeyi çok arzuladığını belirterek diğer bir çok konuyla ilgili de çalışmalar başlattığını bu çalışmaların ise önümüzdeki günlerde sonuçlarını göstereceğini söyledi.

Özürlüler okulu ile ilgili çalışmalara başladığını da açıklayan Kaymakam Ergün, hedef kitlesinin gelir seviyesi iyi olan insanlar olmadığını, bu insanların destekleriyle gelir seviyesi düşük, devletin şefkat eline ihtiyaç duyan vatandaşlara hizmet etmek istediklerini söyledi.

Yeşil Kart talepleri bundan sonra muhtarlara

Buna örnek olarak gelir seviyesi düşük insanların ihtiyaç duyduğu Yeşil Kart taleplerine yönelik, önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacakları sistemi örnek gösteren Kaymakam Aydın Ergün, yeşil kart taleplerinin bundan sonra muhtarlara yapılacağını ve vatandaşın yol parası vererek Kaymakamlığa gelmeden muhtar vasıtasıyla bu talebine cevap bulacağını belirtti.

Beykoz’da çok sıcak ve ilgiyle karşılanmasından son derece memnuniyet duyduğunu ve Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün de kendisiyle yakından ilgilendiğini belirten Aydın Ergün, Dost Beykoz’un kendisini ziyaret etmesinden de memnun olduğunu ifade etti.

Haber Merkezi

KAS-DER'in kongresi düğün gibiydi
Önceki KAS-DER'in kongresi düğün gibiydi
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz