Dost Beykoz büyüme hamlesini sürdürüyor

  • 0
  • 10873
Dost Beykoz büyüme hamlesini sürdürüyor
Dost Beykoz büyüme hamlesini sürdürüyor
Dost Beykoz büyüme hamlesini sürdürüyor

Dost Beykoz, 2020 itibariyle başlattığı kadrosunu genişletme çalışmaları kapsamında ilçe halkının yakından tanıdığı Yılmaz Özdemir’i de ailesine dahil etti.

Beykoz’da 18 yıldır, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak interaktif yayın hayatının yanı sıra süreli baskılı gazetesini yaklaşık 250 bin nüfusu bulunan ilçede vatandaşlara ulaştırmayı sürdüren Dost Beykoz, her fırsatta alanında öncü platform olmaya devam ediyor.

Doğru ve hızlı habercilik anlamında bölgede çığır açarak, vatandaşların haber alma merkezi olan Dost Beykoz, zaman içerisinde yayınladığı yaşam haberlerinin yanı sıra son dakika ve güncel haberlerle de başarısını sürdürüyor.

Beykoz’da online haberciliği başlatan yayın organı olarak liderliğini yıllardır muhafaza eden Dost Beykoz, ilçede her kesimin tanıdığı iş insanı ve siyasetçi Yılmaz Özdemir’i yazar kadrosuna dahil ediyor.

Yılbaşının hemen ardından Dost Beykoz, yazar kadrosunu genişletme hamlesi kapsamında önce Saadettin Kılıç’ı daha sonra Metin Aydın’ı kadrosuna katmıştı.

Dost Beykoz, yine Beykoz’un tanınmış saygın isimlerinden Yılmaz Özdemir’i de kadrosuna dahil etmenin gururunu yaşıyor.

Bünyesinde toplumun değişik kesimlerinden farklı isimleri barındırmasının yanı sıra yine farklı görüşteki kalemleri kadrosuna dahil etmeyi sürdüren Dost Beykoz, demokrasiye ve ilçenin gelişimine katkı sunmayı amaç edindiği misyonuyla yayın hayatına devam ediyor.

Dost Beykoz, bağımsızlığıyla da takdir edilerek takipçi sayısını her geçen gün arttırıyor.

Yılmaz Özdemir Dost Beykoz’da

Sadettin Kılıç ve Metin Aydın’dan sonra Yılmaz Özdemir de Dost Beykoz’da köşe yazılarına başlıyor.

Önümdeki süreçte demokrasi işleyişinin yanı sıra bağımsızlığı daha çok öne taşıma hedefiyle doğru haber anlayışını devam ettiren Dost Beykoz, toplumun hassasiyetleri arasında önceliğini koruyan hukuki ve ahlaki değerleri muhafaza etmesiyle de gücüne güç katıyor.

Önümüzdeki kısa süre içinde Dost Beykoz’da köşe yazılarına başlayacak olan Yılmaz Özdemir, Beykoz’un en güçlü ailesine katılmaktan son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, fiilen ve fikren ilçeye olan hizmetlerini sürdüreceğini dile getirdi.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür de, toplumdaki saygınlığı ve beyefendiliğinin yanı sıra başarısıyla tanınan iş insanı Yılmaz Özdemir ile aynı platformda olmalarının kendilerini memnun ettiğini, Özdemir ile Beykoz’un demokrasisine katma değer sağlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Yılmaz Özdemir kimdir?

1972 yılında Kastamonu Bozkurt’ta dünyaya geldi. 1993 yılından itibaren Beykoz’da ikamet ediyor.

Bilgisayar Yüksek Mühendisi olan Özdemir İşletme Ekonomisi ve stratejik pazarlama yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Bazı Özel Üniversitelerle “dünyada geleceğin teknolojisi  güneş enerjisi” projeleri geliştirmekte  olup, Teknik Meslek Liselerine ana sanayiye ara eleman yetiştirme konusunda da destek brifingleri  veriyor.

İSO ve İTO Meslek grubu üyeliği bulunmakla birlikte birçok STK’da başkan ve yönetici olarak görev yaptı.

Farklı illerdeki “İnovasyon ve teknolojı” OSB’lerinde de kurucu, Müteşebbis Heyet üyeliği görevlerine devam eden Özdemir’in Refah Partisiyle başlayan siyasi hayati 2002 de AK Parti ile devam etti.

AK Parti’nin birçok kademesinde görev almış ve son olarak Beykoz Belediyesinde 2014- 2019 döneminde meclis üyesi olarak görev yaptı.

Beşiktaş JK kongre Üyesi olan ve çeşitli dergilerde sanayi, teknoloji ve bilim konularında makaleler yazan Özdemir, aynı zamanda sanayi sektöründe iş insanlığını sürdürmektedir.

Özdemir MODEL ve Özdemir GROUP şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Özdemir, orta derecede İngilizce bilmektedir.

Yılmaz Özdemir evli Muhammet Burak ve Sakine Rumeyza adında iki çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

Görmediği bir şeye inanmayanlar nerede?
Önceki Görmediği bir şeye inanmayanlar nerede?
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz