Spor

Dört dörtlük bir Beykoz!

Dört dörtlük bir Beykoz!
2014.09.29 00:00
| | |
11169

Foto galeri

İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubunun iddialı iki takımının mücadelesinden galip ayrılan taraf konuk ekip Beykoz 1908 oldu.

Esenyurt Belediye Stadı’ndaki maç öncesi ısınma anında omuz ağrıları nükseden Kayhan Cephe, son anda ilk 11'den çıkarılıp yerini Göktürk'e bıraktı. Müsabakanın ilk 25 dakikalık bölümüne her iki takımın karşılıklı atakları sonuç getiremedi. Sarı-siyahlı ekip ilk yarısını 2-0 önde tamamladığı müsabakanın ikinci yarısında da güzel oyununu 3 golle daha süslerken Esenyurt İncirtepespor'un İncirlerini bir, bir koparıp yedi! Maçta Beykoz 1908 A.Ş. Kaptanı Cem Demir attığı 3 gol ile yıldızlaşan isim olurken diğer 2 golde Melih Kılıç ve Uğur'un imzaları vardı

STAD : Esenyurt Belediye Stadı

BEYKOZ 1908 A.Ş. : Ercan, Serhat, Arif, Göktürk, Lokman, Ömer Faruk, Cem Demir, Sezer, Melih, Semih Şahin, Uğur

YEDEKLER : Yağızcan-A.Baki-Kayhan-Okan-Bahadır-Umut-Murat Candan

ANTRENÖR : Aydın Çaylı

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı hafta içinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in istediği deplasman galibiyetini almanın huzur ve mutluluğunu yaşarken, galibiyet te Başkan Çelikbilek’e hediye edildi. Maçın ardından görüşlerini açıklayan Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu, bu sezon iyi bir kadro oluşturduklarını söylerken, “İlk 5 haftalık periyoda çok önem verdiğimizi söylemiştik. Nitekim 4 maçta aldığımız 4 galibiyet ile müthiş bir hava yakalamış olduk. Bu andan sonra iş camiaya kaldı. Tribünlerden destek fazlası ile gelmeli. Yakalanan bu hava sezon başı koyduğumuz hedeflere doğru emin adımlarla ilerlediğimizin de bir göstergesi. İnşallah grup maçlarını tamamlayıp, Yükselme Grubu maçları sonunda başarılı olup Bölgesel Amatör Lige yükselerek çıkış sürecimizi başlatacağız” diye konuştu. Başkan Aksu, Esenyur’ta kendilerini destekleyen taraftarlara da ayrıca teşekkürlerini iletti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"