Güncel

Dolu Beykoz’u teğet geçti

Dolu Beykoz’u teğet geçti
27.07.2017 23:37
| | |
12689

Foto galeri Video galeri

İstanbul genelinde başlayan yağmur yağışı Beykoz’da lodosla birleşince felaketin eşiğinden dönüldü. Ev ve iş yerlerini su bastı.

Beykoz genelinde 30 dakika içerisinde ortalama 35 kilogram yağış düştüğü bilgisine ulaşılırken, Beykoz Devlet Hastanesinin Acil servis bölümünü su bastı. Hastalar, çalışan personel tarafından geçici olarak başka servislere taşınırken, acil servis kısa bir süre kapalı kaldı.

Küçüksu’da bir ağaç devrildi, yol kenarında park halinde bekleyen aracın üzerine düşen ağaç maddi hasara neden oldu.

Çubuklu – İstinye arabalı vapur hattı 45 dakika seferlerine ara verdi. Dolu ve gök gürültülü yağışla başlayan yağmur nedeniyle İstanbul Boğazına sis çöktü. İstinye ile Çubuklu arasında 10’ar dakika arayla yapılan arabalı vapur seferleri bir süre yapılamadı, vatandaşlar vapurlarda mahsur kaldı.

Soğuksu’da birçok evi su bastı, bir anda bastıran yoğun yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Kendi çabalarıyla evlerini temizleyen vatandaşların ise eşyalarının zarar gördüğü belirtildi.

Kavacık – Soğuksu viyadüğünde meydana gelen trafik kazasında can kaybı yaşanmadı, maddi hasar oluştu. Yaşanan kaza nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu.

Lodos şeklinde yağan yağmurun gece saatlerinde etkisini hissettirmesi ve yarında devam etmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Dolu, Yağış, Yağmur, Fırtına, Lodos

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"