Doktor Akyıldız'dan saha şov

  • Güncelleme: 06.09.2015 14:23
  • Okunma: 6793 kez
  • Yorum: 0
Gerçekleştirmiş olduğu kalp ameliyatlarıyla adından sıkça söz ettiren Dr. Mahmut Akyıldız, bu defa futbolda hünerlerini sergiledi.
Doktor Akyıldız'dan saha şov

Türkiye'nin en yetenekli ve tanınmış Kalp Cerrahları arasında ilk sıralarda yer alan Riva Mahallesi'nde ikamet eden Dr. Mahmut Akyıldız, ameliyat masaları kadar futbol sahalarında da uzman olduğunu Kelle İbrahim Veteranlar Turnuvası'nda göstermeye devam ediyor.

Aynı zamanda Dost Beykoz yazarlarından da olan Dr. Akyıldız oynadığı futbolla alkış almasını bildi. Medistate Kavacık Hastanesi'nde görev yapmakta olan ve bugüne kadar yaklaşık 13.000 ameliyata girmiş ve yaklaşık 10.000′den fazlasını bizzat kendisi yapan tanınmış Kalp Cerrahı özellikle 'Koltuk Altından Kalp Kapak Ameliyatları' ve Çalışan Kalp’te Bypass konusunda üst düzey bilgi ve deneyime sahip bir isim olarak da biliniyor. 

Riva takımında görev yapan deneyimli cerrah beldelerini turnuvada en iyi biçimde temsil etme düşüncesinde olduklarını söylerken, "Bu haftaki maçımızda takımdaki yıldız isimler olmasa da haklı bir galibiyete imza attığımız için mutluyuz. Umarım seyredenlerin de keyif aldığı bir maç olmuştur. Ben de takımım adına gol kaydetmenin ayrı bir sevincini yaşadım. İleriki maçlarda gruptan çıkma mücadelemizi üst seviyelere taşıma düşüncesindeyiz. Takım arkadaşlarımı bu galibiyet nedeni ile kutluyorum" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz