Doğum gününde kızı nişanlandı

  • 15.11.2015 21:10
  • Güncelleme: 15.11.2015 21:13
  • Okunma: 9977 kez
  • Yorum: 0
BBP Beykoz Eski İlçe Başkanı Özer Güneş'in kızı Nur Güneş, Aşşroom Balo Salonu'ndaki törende Mustafa Can ile nişanlandı.
Doğum gününde kızı nişanlandı

BBP Beykoz Eski İlçe Başkanı Özer Güneş'in kızı Nur Güneş, Aşşroom Balo Salonu'nda düzenlenen törenle nişanlandı.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı nişan törenine iki tarafın da yakın arkadaş ve akrabalarının dışında BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, Dost Beykoz Yazarlarından Bilgehan Murat Miniç, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç ve İncirköy Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz katıldı.Çiftin nişan yüzüğünü takan BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, "Çiftimize bir ömür boyu cihan saadeti diliyorum. Şimdi nişan yüzüklerini taktık. İnşallah, Rabbim nasip ederse yine hep beraber aynı bastığa baş koyabilmek için 'evet' dediklerinde de yanlarında oluruz" diye konuştu.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan nişan gecesine başka bir anlam katan olay ise gelinin babası Özer Güneş'in doğum günü olmasıydı. Yüzüklerin takılmasının ardından kızı Nur Güneş tarafından hazırlanan sinevizyon gösterisi davetlilere izletildi. Bu sırada gözyaşlarına hâkim olamayan Özer Güneş ve Zeynep Güneş, kızları Nur ile duygu dolu anlar yaşadı.Sinevizyon gösterisinin ardından pasta kesildi. Özer Güneş doğum günü pastasını ailesiyle birlikte kesti. 2011 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimleri'nde BBP 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Özer Güneş, kendisine yapılan bu sürprizden dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.Kesilen pastaların ardından sahneye semazenler çıktı. 'Gel Gör Beni Aşk Neyledi?' eşliğinde gerçekleştirilen semazen gösterisi, seyircilerden tam not aldı. Gösterinin ardından ise takı törenine geçildi. Misafirler, gelin ve damada takı takabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz