Ekonomi

Doğtaş Mobilya’dan Beykoz ekonomisine

Doğtaş Mobilya’dan Beykoz ekonomisine
2014.09.04 00:00
| | |
7214

Doğtaş Mobilya, İstanbul’da ki Exclusive mağazalarına yenisini Kavacık’ta ekleyerek görkemli bir açılış yaptı… Açılışa milletvekilleri, Beykoz protokolu ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörün öncü markalarından Doğtaş, işlevsellikten uzaklaşmadan daha çok yaratıcılık, daha çok estetik, daha çok konfor ve daha çok yaşam kalitesinin izinde tasarladığı koleksiyonlarını şimdi de Doğtaş Exclusive Kavacık mağazasında sunuyor.

 Açılışta, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yardımcıları Hanefi Dilmaç, Av. Yüksel Baki, Nevin Çalışkan, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Açılışta bir konuşma yapan Doğtaş Mobilya sahibi Murat Günday; “Doğtaş Exclusive’nin açılışına hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sizlerin teveccühü ile bugünlere geldik. Aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Doğtaş Genel Müdürü İsmail Doğan da açılışta yapmış olduğu konuşmada; “1200 çalışanımız ile devam ettiğimiz Doğtaş büyümeye devam ediyor. Bünyemizde 65 firmamız var. Doğtaş sektöründe birinci firma seçildi. 200 satış noktamız var. Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu sektörde ilk kez biz ürünlerimize 7 yıl garanti belgesi veriyoruz. Firmamız bir okul yaptırdı. Ayrıca ormancılıkla uğraşıyoruz. Murat Bey’i bizlere böyle bir mağaza kazandırdığı için kutluyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ise; “Kavacık gibi nezih bir yerde mağaza açtığı için Murat Günday’ı kutluyorum. Bir mağazada insanın aradığı herşeyi bulması çok önemli. Onun için bir kez daha kendisini kutluyorum ve hayırlı olsun diliyorum.”şeklinde konuştu.

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz; “Doğtaş’a Çanakkale ruhunu yaşattığı için teşekkür ediyor ve kutluyorum. Bu güzel alış veriş merkezinin hayırlı olmasını diliyorum.”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Burası çok iyi bir aile ortamı. Bölgemizde bugün açılan ikinci işyeri. O yüzden memnuniyetim ikiye katlandı. Allah bol kazançlar versin. Doğtaş’ın ülkemize önemli bir ekonomik güç kattığı kesin olan bir kuruluş. Ben bu mağazanın açılışının hayırlı olmasını diliyorum.”

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün; “Bugün Beykoz’da yapılan ikinci açılış. Bu çok sevindirici bir durum, Beykoz’da işler artık gelişiyor. Murat Günday, çok iyi bir girişimci Sivas’tan gelip böyle işlere imza atmak kolay bir iş değil. Doğtaş’tan bir okul da Beykoz’a istiyoruz. Biz yer tahsis ederiz yeter ki onlar yapsınlar.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Aydın Ergün, Beykoz, Murat Günday, Yücel Çelikbilek, Doğtaş, Kavacık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"