Doğa öğrencilerine belediyecilik dersi

  • Güncelleme: 18.04.2013 00:11
  • Okunma: 4770 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Doğa Koleji 4. sınıf öğrencileri Beykoz Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı, küçük misafirleriyle tek tek ilgilenen Çelikbilek, öğrencilere belediyeciliğin önemini ve inceliklerini anlattı.
Doğa öğrencilerine belediyecilik dersi

Belediye çalışmaları hakkında bilgi almak üzere öğretmenleriyle birlikte Başkan Çelikbilek’i ziyaret eden Beykoz Doğa Koleji 4. sınıf öğrencileri ilçede yürütülen çevre, sağlık, alt yapı, temizlik, insan kaynakları, ulaşım, eğitim ve teknoloji hizmetleri konularında merak ettikleri soruları yönelttiler.

Küçük misafirleriyle tek tek ilgilenen ve soruları yanıtlayan Çelikbilek, her bir öğrenciyi geleceğin mimarı, yöneticisi ve devlet adamı olarak gördüğünü ve öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediyenin organizasyon yapısı, işleyişi hakkında bilgiler verdi.

Beykoz Belediyesi’nin ekmek israfıyla mücadele için hazırladığı projeyi ve ekmek kutularını da tanıtan Çelikbilek, ilçenin geleceğine dair hazırlanan proje ve yatırımları da anlattı.

Öğrenciler de ziyaret sonunda okullarında ürettikleri doğal ekmekleri Başkan Çelikbilek’e takdim ettiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Yücel Çelikbilek, Doğa Koleji

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz