Yaşam

Mehmet Yorulmazlar'ın annesi vefat etti

Mehmet Yorulmazlar'ın annesi vefat etti
07.11.2016 00:00
| | |
9391

Video galeri

Dost Beykoz Spor yazarlarından Doç. Dr. Mehmet Yorulmazlar’ın 85 yaşındaki annesi Hüsniye Yorulmazlar vefat etti.

Önceki akşam evinde olduğu bir sırada beyin kanaması geçirerek hakka yürüyen 85 yaşındaki Hüsniye Yorulmazlar, Çubuklu Merkez Camii’ndeki ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Dost Beykoz Spor Yazarı ve Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Öğretim üyesi Doç Dr. Mehmet Yorulmazlar’ın annesi vefat etti. Önceki akşam evinde beyin kanaması geçiren 85 yaşındaki merhumenin Çubuklu Merkez Camii’ndeki cenaze namazına, Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve Dost Beykoz yazarı Bilgehan Murat Miniç ve Yorulmazlar ailesinin çok sayıda seveni katıldı.

Cenazede oldukça üzgün olduğu gözlenen Mehmet Yorulmazlar ve diğer aile fertleri yoğunluktan taziyeleri cenaze namazı esnasında saf tuttuğu bir sırada kabul etmek zorunda kaldı. Ailenin yakın dostlarından olan Mustafa Kocaoğlu’nun kıldırdığı namaz öncesi aile hakkında bazı açıklamalarda bulunan Kocaoğlu, merhumenin iyi bir Müslüman olduğunu ve pırlanta gibi evlatları miras bıraktığını söyledi. Yorulmazlar ailesinden övgüyle söz eden eski imam Kocaoğlu, merhume için sevenlerinde Fatiha okumalarını ve haklarını helal etmelerini istedi.

Namazın ardından merhume Hüsniye Yorulmazlar Çubuklu Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Vefat, Cenaze, Hüsniye Yorulmazlar, Mehmet Yorulmazlar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"