Toplum

Diyanet Vakfı'ndan Beykoz'a teşekkür

Diyanet Vakfı'ndan Beykoz'a teşekkür
25.04.2017 14:59
| | |
4471

Türkiye Diyanet Vakfı Beykoz Şubesi, Suriye bölgesinde Azez ve Cerablus başta olmak üzere ilçe vatandaşlarının yardımları için bir teşekkür mesajı yayınladı.

Tüm yurtta faaliyetlerine devam eden Türkiye Diyanet Vakfı, Azez, Cerablus, El-Bab, Çobanbey gibi bölgelere yardımlarına devam ediyor. Diyanet işleri Başkanlığına bağlı olarak tüm yurtta yardım faaliyetlerine devam eden TDV, Beykoz'da başlattığı kampanya sonucu toplanılan yardım malzemelerini bölgeye ulaştırdı.

Yapılan çalışmaların ardından TDV Beykoz Şubesi de bir teşekkür mesajı yayınlayarak, vatandaşların yardımlarını emanet olarak gördüklerini ve verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yeryüzünde iyiliğin egemen olması için, insanlara ve bu yolda çaba sarf eden kurumlara destek olma misyonu, ülkemizde ve yedi kıtada insanlığın hizmetinde bir vakıf olma vizyonuyla mazlum ve mağdur medeniyetlerde çalışmalarına devam eden Türkiye Diyanet Vakfı, yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyamıza büyük teveccüh gösteren hayırsever milletimize tüm desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Halep'ten tahliye edilen Müslümanlara yönelik sahada yaptığımız dağıtım görüntülerini her mecrada rahatlıkla bularak izleyebilirsiniz."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Türkiye Diyanet Vakfı, Yardım Kampanyası, Teşekkür, Mesaj, Azez, Cerablus, El-Bab, Çobanbey

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"