Diyanet Vakfı'ndan Beykoz'a teşekkür

  • 0
  • 7629
Diyanet Vakfı'ndan Beykoz'a teşekkür

Türkiye Diyanet Vakfı Beykoz Şubesi, Suriye bölgesinde Azez ve Cerablus başta olmak üzere ilçe vatandaşlarının yardımları için bir teşekkür mesajı yayınladı.

Tüm yurtta faaliyetlerine devam eden Türkiye Diyanet Vakfı, Azez, Cerablus, El-Bab, Çobanbey gibi bölgelere yardımlarına devam ediyor. Diyanet işleri Başkanlığına bağlı olarak tüm yurtta yardım faaliyetlerine devam eden TDV, Beykoz'da başlattığı kampanya sonucu toplanılan yardım malzemelerini bölgeye ulaştırdı.

Yapılan çalışmaların ardından TDV Beykoz Şubesi de bir teşekkür mesajı yayınlayarak, vatandaşların yardımlarını emanet olarak gördüklerini ve verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yeryüzünde iyiliğin egemen olması için, insanlara ve bu yolda çaba sarf eden kurumlara destek olma misyonu, ülkemizde ve yedi kıtada insanlığın hizmetinde bir vakıf olma vizyonuyla mazlum ve mağdur medeniyetlerde çalışmalarına devam eden Türkiye Diyanet Vakfı, yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyamıza büyük teveccüh gösteren hayırsever milletimize tüm desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Halep'ten tahliye edilen Müslümanlara yönelik sahada yaptığımız dağıtım görüntülerini her mecrada rahatlıkla bularak izleyebilirsiniz."

Haber Merkezi

Üniversite öğrencilerine Beykoz'da turizm gezisi
Önceki Üniversite öğrencilerine Beykoz'da turizm gezisi
İletişim Başkanlığı'ndan Beykoz'a ziyaret
Sonraki İletişim Başkanlığı'ndan Beykoz'a ziyaret
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz