Yaşam

Diyaliz öğrencileri Beykoz'da sevgi evini ziyaret etti

Diyaliz öğrencileri Beykoz'da sevgi evini ziyaret etti
14.12.2016 19:46
| | |
6679

Foto galeri

Medipol Üniversitesi Diyaliz Bölümü öğrencileri, Cumhuriyetköy Mahallesi'ndeki Galip Öztürk Sevgi Evi'ni ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olarak, uzun yıllardır Cumhuriyetköy Mahallesi'nde hizmet veren Galip Öztürk Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası'nın ziyaretçilerine bir yenisi daha eklendi.

Beykoz'daki sosyal faaliyetleriyle son zamanlar da adından sıkça söz ettiren Medipol Üniversitesi Diyaliz Bölümü Öğretim Görevlisi Selda Selimoğlu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hanefi Özbek ve Doç. Dr. Özlem Avcı'nın öncülüğünde Medipol Üniversitesi Diyaliz Bölümü'nün 35 kişilik öğrenci grubu Cumhuriyetköy Mahallesi'ndeki Galip Öztürk Sevgi Evi'ndeki çocuklarla bir araya geldi.

Farkındalık yaratmak ve Sevgi Evi çocuklarını ayrıcalık duygusunu yaşatmak amacıyla gerçekleştirilen ziyarette miniklerin yüzündeki gülümseme gün boyu devam etti.

Yedi evden oluşan Galip Öztürk Sevgi Evi'ndeki 62 çocuğu ziyaret ederek hoş vakit geçirmelerini sağlayan Diyaliz Bölümü öğrencileri, Sevgi Evi'ndeki çocuklara çam fidanı hediye ederken, eğitici tiyatro gösterisi, kokulu taş yapımı ve yüz boyama gibi etkinliklerle bir günlük ziyarette bulunan öğrenciler Sevgi Evi'ndeki öğretmenlere de çiçek armağan etti.

Galip Öztürk Sevgi Evi yetkililerinin eşlik ettiği ziyaret yaklaşık üç saat sürdü. Diyaliz Bölümü öğrencilerinin ziyaretine sevinen Sevgi Evi çocukları tekrar ziyaret edilmelerini istedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Medipol Üniversitesi, Galip Öztürk Sevgi Evi, Ziyaret, Diyaliz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"