Diva Donna’da güzelliğinize güzellik katın

  • 07.04.2021 18:08
  • Güncelleme: 07.04.2021 18:34
  • Okunma: 6117 kez
  • Yorum: 0
Diva Donna By Uğur Arslan Güzellik Merkezi Sahibi Klinik psikolog Berivan Kaya, mesleki projelerinden birçok detayı Dost Beykoz’a anlattı.
Diva Donna’da güzelliğinize güzellik katın

Mesleki projesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç girişimci Berivan Kaya,1996 yılında Yalova’da doğdu.
 

2015 yılında Yalova Koleji Lisesini ikincilikle bitirdiğini ifade eden Uzman psikolog, ”6 senedir İstanbul’da yaşıyorum. Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldum. Şimdi Klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda kuruculuğunu üstlendiğim Diva Donna By Uğur Arslan güzellik merkezini işletiyorum. Türkiye’de güzellik sektörünü kendi alanım olan psikoloji ile bütünleştirip sektöre yeni bir yön vermeyi hedefleyerek ve bir ilki katarak bedensel güzelliğe güzellik katmakla birlikte ruhsal detoksla destekliyip ruh ve bedenin mutlak bir uyum ve denge içinde olmasını desteklemeyi amaçlıyorum.

Klinik Psikologdan Bedensel ve Ruhsal Güzellik Sırları

Bedeni, ruhu ve zihni ayrıştıramayız. İkisinden birinde bir eksiklik olursa diğerinde de bütünlük sağlanamaz.

Güzellik sektörü kişiyi ne kadar ideal güzellik kavramlarına yaklaştırsa da, ruh sağlığı ve bedensel güzellik birlikte olmazsa kişiyi mutlu etmek daha zordur.

Kişi sadece bedensel güzellik peşinde koşarsa en yeni uygulamaları da yaptırsa mutlu olamayacaktır. Ne zaman ki ruhsal ve zihinsel rahatlamasını sağlar, ruh ve bedenin mutlak bir uyum ve denge içinde tutarsa kişinin içsel mutluluğa ve huzura kavuşması daha kolay olacaktır. Diva Donna'ya gelen danışanlarımın bedensel şikâyetlerini dinlerken ve incelerken onların ruhsal durumuyla ilgili incelemeyi de yapmak, daha iyiye ulaşabilmeleri için gerekli önerilerde bulunarak, danışanlarımı hem bedensel hem de ruhsal bir detoksa alarak ruh ve bedenin mutlak bir uyum ve denge içinde olmasını sağlamayı hedefliyorum. İdeal mutluluk kavramına ulaşmalarını desteklemeyi amaçlıyorum. Çünkü ruhen mutlu olan kişi aynaya daha pozitif bakacağından yaptığımız tüm uygulamaların sonuçlarını daha iyi göreceğine inanıyorum. İnsan, ruhsal ve bedensel bir bütünlük içerisindedir. Güzel düşünen sevgi dolu bir ruh aynadaki güzellikleri daha iyi görecektir…

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmeyi hedefliyor

Diva Donna by Uğur Arslan güzellik merkezi olarak güzellik sektörüne yön vermeye hedeflediğimiz bedensel güzellik ve ruhsal sağlık temalı “insan odaklı" hizmet anlayışımız, “öncü” uygulamalarımız ve saygınlığımızla ruhsal sağlık ve bedensel güzellik kavramlarını bütünleştirerek alanında “örnek alınan” bir kurum olmak ve uzun yıllar boyunca güzellik sektöründe arkamızda binlerce memnun müşteri bırakarak Türkiye’nin her yerinde sizlere ideal bedensel ve ruhsal güzellik hizmeti sunarak ve bu hizmetlere hız kesmeden devam edip Diva Donna by Uğur Arslan Güzellik Merkezi adını bu sektörde marka haline getirmeyi hedefleyerek kendimizi geliştirmek ve yeni teknolojilerden yararlanarak toplumun her kesimine “güvenilir, ulaşılabilir, yüksek kaliteli” hizmetleri sunmak en büyük hedeflerim arasında yer alıyor.

Gelin, güzellik sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve Türkiye’de bir ilke imza atarak sektöre damga vuran merkezimizde, sizin güzellik öykünüzü birlikte yazalım.

Mimar Sinan, Selim Dede Cad. No:52 Çekmeköy / İstanbul / Telefon: 0544 675 85 51

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Diva donna, Çekmeköy, Berivan Kaya

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz