Güncel

Diriliş Ertuğrul ekibi Beykoz Emniyeti'ndeydi

Diriliş Ertuğrul ekibi Beykoz Emniyeti'ndeydi
13.12.2016 13:37
| | |
10460

Foto galeri

Beykoz Riva'daki platoda çekimleri devam eden TRT'nin tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne taziye ziyaretinde bulundu.

İstanbul'da polislerimizi hedef alan hain terör saldırısı sonrasında, emniyet mensuplarına bir destek de Diriliş Ertuğrul ekibinden geldi. 

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde 10 Aralık'ta terör örgütü PKK, polisimizi hedef alarak hain bir saldırı gerçekleştirdi.

Menfur saldırıda 44 kişi şehit olurken yüzden fazla kişi yaralandı.

Tüm Türkiye bu alçak saldırı sonrası gerek protesto gösterileri düzenleyerek gerek sosyal medyada "#PolisiminYanındayım" hashtagi açarak polisine sahip çıktı, destek oldu.

Siyasetten, spora, spordan sanata tüm ülke aynı fikirde birleşti: Teröre lanet olsun, #PolisiminYanındayım

TRT ekranlarının rekorlar kıran dizisi Diriliş Ertuğrul ekibi de bu hashtag'a destek verenler arasındaydı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden Diriliş Ertuğrul ekibi, fotoğraflarını sosyal medyada #PolisiminYanındayım hashtag'ı ile yayınladı.

Dizinin senaristi Mehmet Bozdağ, "Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan kahraman polislerimizi ziyaret ettik. #PolisiminYanındayım" diyerek şu fotoğrafı paylaştı;

Dizide Bamsi karakterini canlandıran Nurettin Sönmez ise, "Buruk bir tebessümle el ele, kolkola bir kareye girdik. Birlikteyiz, yan yanayız dedik. Kardeşiz acı günde, şen günde..." ifadeleri ile sosyal medya hesabından şu fotoğrafı takipçileri ile paylaştı;

Diriliş Eğtuğrul ekibini Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelişinde polisler karşıladı. Ekibe tek tek hoşgeldiniz" diyen polisler daha sonra dizi oyuncularıyla fotoğraf çektirdi. Emniyet Mensupları özellikle dizinin başrol oyuncualrından olan Engin Altan Düzyatan ile fotoğraf çektirmek için sıraya girerken, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'ın ilçe binada olmadığı öğrenildi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaret sonrası dizi oyuncuları, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde polislerle çektirdikleri fotoğrafları, 'polisimize destek' çağrısıyla sosyal medyada paylaştı.

Haber: Ajanslar / Foto: Ozan Derviş

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberler, Riva, Diriliş Eğtuğrul, Beykoz Emniyet, Ziyaret, Engin Altan Düzyatan, Başsağlığı, Taziye, Ziyaret, Mehmet Bozdağ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"