Dinçer Kayhı ve Okan Bebek, Paşabahçespor'da

  • 0
  • 7165
Dinçer Kayhı ve Okan Bebek, Paşabahçespor'da
Dinçer Kayhı ve Okan Bebek, Paşabahçespor'da

Beykoz'un İstanbul Süper Amatör ligdeki temsilcilerinden olan Paşabahçspor 2018-19 Sezonu kadrosunu sessiz ama derinden oluşturmaya devam ediyor.

Coşkun Okur’un başkanlığını yaptığı Yeşil-Kırmızılı ekip takımı tecrübeli bir isim olan Vedat Ateş’e teslim etmişti.

Beykoz ekibinin transfer listesinde birçok isim bulunuyor. Kulüpten yapılan açıklama ile takıma dahil edilen son iki isim Dinçer Kayhı ile Okan Bebek oldu.

1994 Doğumlu olan Okan Bebek, futbola Soğuksuspor da başladıktan sonra Bağlarbaşıspor’a geçiş yapmış, ardından sırasıyla Kasımpaşaspor, Çıksalınspor, Fatih Karagümrükspor, Bursa Karacabey Birlikspor, Leventspor, Halide Edip Adıvarspor formalarını giyen yetenekli isim 2017-18 Sezonunda Beykoz'un İstanbul Süper Amatör Ligdeki Temsilcisi olan ve ilk yetiştiği kulüp konumuna sahip Soğukspor’a dönüş yapmıştı.

İkinci Transfer döneminde ise Feriköyspor’a geçen Okan Bebek, Paşabahçespor'a gelmekten mutlu olduğunun söylerken, arkadaşları ile hep birlikte şampiyonluk yaşama niyetinde olduğunu belirtti.

Paşabahçespor'a dahil edilen bir başka isim ise Dinçer Kayhı oldu.

Paşabahçespor'da uzun süre futbol oynayan, takım kaptanlığını da yapan Dinçer Kayhı, ilerlemiş yaşına karşın müthiş enerjisi ile yıllarca istikrarlı bir görüntü çizen bir futbolcu olarak göze çarpıyor. Merzifon Belediyespor takımında profesyonellik de yaşayan Kayhı, Bağcılar İstoçspor, Çubukluspor, Çavuşbaşıspor, İstanbul Mesudiyespor takımlarında oynadıktan sonra geçen sezona Soğuksuspor’da başlamış ardından ise ikinci transfer döneminde Çıksalınspor’a geçmişti.

Dinçer Kayhı, yıllar sonra döndüğü Paşabahçespor’a güç katmaya geldiğini söylerken, "Paşabahçespor’da Başkanım Coşkun Okur’un bana olan güvenini kesinlikle boşa çıkarmama niyetindeyim. Her iki taraf için de hayırlı olsun" diye konuştu.

Spor Servisi

Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok
Önceki Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz