Spor

Dinçay Atmaca Paşabahçespor ile anlaştı

Dinçay Atmaca Paşabahçespor ile anlaştı
09.02.2017 15:01
| | |
6729

Dinçay Atmaca Klasman grubu ekiplerinden Paşabahçespor kulübünde yardımcı antrenör olarak göreve başladı.

Beykoz 1908 kulübünü klasman grubuna çıkaran sonrasında kulübündeki görevinden ayrılan  Dinçay Atmaca Klasman grubu ekiplerinden Paşabahçespor kulübünde yardımcı antrenör olarak göreve başladı.

Beykoz 1908 kulübüyle Süper Amatör Lig Klasman grubuna kalmayı başararak sarı siyahlı camiaya 9 yıl aradan sonra A takım seviyesinde ilk şampiyonluğunu kazandıran, sonrasında ise istifasıyla sarı siyahlı taraftarları üzen   başarılı teknik adam Dinçay Atmaca Paşabahçespor Kulübü'nde teknik direktör Aydın Çaylı'nın yardımcılığı görevine getirildi.


Paşabahçespor Kulübü Başkanı Coşkun Okur'un teknik direktör Aydın Çaylı'nın yardımcısı olması için kendisine yaptığı teklifi bir süredir düşünen Atmaca yeşil kırmızı ekipte görev yapmayı kabul etti.
Genç teknik adam futbolculuğunun son yılında Aydın Çaylı'nın çalıştırdığı Kanlıcaspor takımında takım kaptanı olarak şampiyonluk yaşamış daha sonra futbol kariyerine nokta koyup antrenörlük hayatına başlamıştı.

Kanlıcaspor'un tarihinde ilk defa Süper Amatör Lige çıkmasında antrenör,futbolcu olarak büyük katkısı olan  ikili bu defa teknik adam olarak Paşabahçespor Kulübünün başarısı için ter dökecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Dinçay Atmaca, Paşabahçespor, Antrenör

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"