Dilmaç ve Murat Aydın’dan İHH’ya hep destek, tam destek

  • 03.12.2021 12:23
  • Güncelleme: 03.12.2021 12:24
  • Okunma: 2075 kez
  • Yorum: 0
Daha önce Beykoz’da birçok kamu kurumu ve özel kuruluşu ziyaret eden İHH Beykoz Yöneticilerinin son durağı Beykoz Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığı oldu.
Dilmaç ve Murat Aydın’dan İHH’ya hep destek, tam destek

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a istişare ziyaretinde bulundu.

“Kış Kapıda; Yalnız Bırakma“ kampanyasına yönelik bilgi veren Ekrem Tuncer, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’tan kampanya için destek talebinde bulundu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ı makamında ziyaret eden Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Suriye ve diğer bölgelerin ihtiyaçları için başlatılan “Kış Kapıda; Yalnız Bırakma” kampanyası ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Savaş sebebiyle göç etmek zorunda kalan milyonlarca insanın yıllardır zor şartlarda yaşadığını ve o bölgelere 10 Aralık 2021 tarihinde 10 tır ihtiyaç malzemesi göndermeyi planladıklarını söyleyen Ekrem Tuncer, kömür, soba, gıda kolisi, hijyen malzemeleri, sünger yatak, battaniye, çocuk giyim ve halı gibi malzemeleri ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Ekrem Tuncer, Hanefi Dilmaç’tan da yardım kampanyasına destek ve katkı beklediklerini belirtti.

30 kişilik yeni bir ekip kurduklarını ve bu vesile ile hem tanışmak hem de bilgi vermek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Tuncer, Başkan Dilmaç’a çay seti, İHH kumbarası ve kitapçıklar hediye etti.

İHH heyeti, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı da ziyaret etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Başkan Murat Aydın’a da “Kış Kapıda; Yalnız Bırakma” kampanyası hakkında bilgiler vererek, destek istedi.

Ziyaret sonunda, Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Murat Aydın’a çay seti hediye ederken, Başkan Murat Aydın da İHH heyetine Beykoz’un simgesi olan Çeşm-i bülbül hediye etti.

Ziyaretlerin ardından, gerek Muhammed Hanefi Dilmaç, gerekse Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’dan hep destek, tam destek sözü aldıklarını açıklayan Tuncer, sıcak ve samimi ortamlarda ağırlandıklarını ve ziyaretlerden iyi izlenimlerle ayrıldıklarını ifade etti.

Ekrem Tuncer, Muhammed Hanefi Dilmaç ve Murat Aydın misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ettiğini kaydetti.

Haber Merkezi