Dilmaç’tan Beykoz Devlet Hastanesi’ne ziyaret

  • 0
  • 10499
Dilmaç’tan Beykoz Devlet Hastanesi’ne ziyaret
Dilmaç’tan Beykoz Devlet Hastanesi’ne ziyaret

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç son günlerde tartışmaların odağında olan Beykoz Devlet Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Sağlık Komisyonu Başkanı Ömer Gökdemir ile birlikte Beykoz Devlet Hastanesi’ne gelen Dilmaç, son günlerde yaşanan tartışmalara yönelik Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’dan bilgi aldı.

Başhekim Erdoğdu’nun makam odasında yaklaşık bir saat süre ile yapılan istişarelerde, Kovid-19 kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından sağlık alanında yaşanan istifalar gündeme geldi. İstifalar nedeniyle doktor açığının kapatılmaya çalışıldığını ve ilgili makamlara bilgi verildiğini ifade eden Başhekim Erdoğdu, Beykoz halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek için ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini dile getirdi. Erdoğdu, Beykoz Devlet Hastanesi’nde fiziksel manada hiçbir sorun yaşanmadığını ve doktor sayısının da kısa sürede artacağını ümit ettiklerini belirtti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise hükümet olarak sağlığa çok önem verdiklerini ve Beykoz’da bu anlamda bir boşluk oluşmaması için gerekli çabayı ortaya koyacaklarını dile getirdi. Dilmaç, son süreçte sağlık çalışanlarının özverili bir çaba ortaya koyduklarının farkında olduklarını ve bu çaba nedeniyle tüm sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ettiklerini kaydederek, “Beykoz’daki tüm kurumlarımızın vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmesi için her zaman destek veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Beykoz’da zaman zaman çeşitli dedikodularla kurumları yıpratma çabası sergileyen grupların olduğunu ve bu grupların kurumlar üzerinden mevcut yönetimi başarısız gösterme amacı güttüklerinin farkında olduklarını vurgulayan Başkan Dilmaç, bu tarz girişimleri hiçbir zaman ciddiye almadıklarını fakat bu dedikoduları haklı çıkarmamak içinde yoğun bir gayret sarf ettiklerini dile getirdi.

Başhekim Erdoğdu, AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın kendilerini ziyaret etmiş olmasından memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Başkan Dilmaç’a teşekkür etti. Dilmaç ise sağlık çalışanlarının özverisi nedeniyle Başhekim Erdoğdu’nun şahsında tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, daha sonra İdari Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan’ı ziyaret etti. Burada da hastanenin fiziksel durumuyla ilgili değerlendirmeler yapılırken, Müdire Selda Ceylan, Dilmaç’tan çevre düzenlemesi için destek istedi. Başkan Dilmaç ise Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısını arayarak, Beykoz Devlet Hastanesine gerekli desteğin verilmesi hususunda hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirtti. Selda Ceylan ziyareti nedeniyle Başkan Dilmaç’a teşekkür etti.

Haber Merkezi 

Kamu harcamaları ve önceliklerimiz
Önceki Kamu harcamaları ve önceliklerimiz
Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Sonraki Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz