Dilmaç muhtarlarla Riva Deresini konuştu

  • 0
  • 5251
Dilmaç muhtarlarla Riva Deresini konuştu
Dilmaç muhtarlarla Riva Deresini konuştu
Dilmaç muhtarlarla Riva Deresini konuştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve İBB Meclis Üyeleri, Riva Deresi’nin kirliliğine çözüm bulma noktasında muhtarlarla bir araya geldi.

Riva Deresi’ndeki kötü koku ve kirlilik Rivalıların en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Riva Deresi’ndeki sorun ve yaşanan şikayetler üzerine bölgeyi ziyaret etti.

İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve İBB Meclis Üyeleri, derenin kirliliğine çözüm bulma noktasında bölge muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.

Bozhane, Öğümce, Cumhuriyet, Paşamandıra, Göllü, Kılıçlı, Alibahadır ve Riva Mahalle Muhtarlarıyla buluşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Riva Deresi’nin kirlilik sorunu bağlamında yapılabilecek hizmetler ve projeler hakkında muhtar ile karşılıklı değerlendirmelerde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Çevre, Yenilenebilir Enerji ve İklim Değişikliği Komisyon Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu, Akıllı Kent ve Bilgi Teknolojileri Komisyon Başkanvekili Adem Sefer ve İBB Kültür ve Sanat Komisyon Üyesi Üyesi Gaye Zayıf, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve AK Parti Beykoz Çevre Şehir ve Kültür Komisyon Başkanı Burhan Çak’ın eşlik ettiği toplantıda Riva Deresi’nde yaşanan kirlilik, dere dibini kaplayan balçık ve her geçen gün daha kötüye giden doğa güzelliğini korumak için kalıcı çözümler üretilmesi hedeflendi.

Yapılan hizmetleri ve hazırlanan projeleri bölge muhtarlarından dinleyen Dilmaç, bölgeyi kirlilikten arındırmak için yürütülebilecek ortak çalışmalara yönündeki talep ve önerileri detaylı bir şekilde not aldı.

Riva kaderine terk edilmeyecek

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Riva’nın kaderine terk edilmeyeceğini vurgulayarak, "Beykoz'un doğal güzelliklerinden biri olan Riva Deresi'ndeki kirliliği yerinde gözleyerek çözüm bulma noktasında bölge muhtarlarımız ile bir araya geldik. Riva Deresi'ni kimsenin insafına bırakmayacağız, kaderine terk etmeyeceğiz. Derenin temizliği, vatandaşımızın sağlığı için gerekli tüm adımlar atılıyor." şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

AK Partili olmaktan utanacak mıyız?
Önceki AK Partili olmaktan utanacak mıyız?
Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Sonraki Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz