Dilmaç, Beykoz'daki sel bölgesini yerinde inceledi

  • 0
  • 9237
Dilmaç, Beykoz'daki sel bölgesini yerinde inceledi
Dilmaç, Beykoz'daki sel bölgesini yerinde inceledi
Dilmaç, Beykoz'daki sel bölgesini yerinde inceledi
Dilmaç, Beykoz'daki sel bölgesini yerinde inceledi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ayağının tozuyla selin etkili olduğu mahallelerde incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 4 gün boyunca Ankara’da gerçekleştirilen ilçe başkanları kampında olan Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’a gelir gelmez ayağının tozuyla selin etkili olduğu mahallelerde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları yerinde denetledi.

Beykoz’da geçtiğimiz Pazar günü şiddetli yağış nedeniyle derelerin taşması sonucu bölgede ciddi hasar meydana gelmiş, yolları, birçok ev ve işyerini su basmıştı. Mahmut Şevket Paşa, Alibahadır, Zerzavatçı, Elmalı mahalleleri ile Çavuşbaşı bölgesi yağıştan en çok etkilenen yerler olmuştu.

Felaketin yaşandığı saatlerde Ankara’da olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Aslan’a talimat vererek selden zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunması için ekipler kurdurarak vatandaşın sorunları tespit edilmişti. Ayağının tozuyla Beykoz’a dönen Dilmaç ilk olarak felaket bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle muhtarı ve vatandaşlarla da görüşen Dilmaç, sorunları tespit ederek yetkililerden bilgiler aldı.

"Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız"

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç yapmış olduğu açıklamasında meydana gelen sel felaketinden zarar gören vatandaşlara tekrar geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Beykoz’un bazı mahallelerinde gerçekleşen sel felaketinde burada bulunamadığım için görevlendirdiğimiz arkadaşlarım bu konuda gerekli çalışmaları yaptılar. Bizzat yapılan çalışmaları yerinde gördüler ve sorunları tespit ettiler. Devletimiz, belediyelerimiz her türlü imkânı kullanarak zarar gören vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için hemen harekete geçmiştir. Bende Ankara’dan gelir gelmez yapılan çalışmaları yerinde görmek için mahalleleri ziyaret ediyorum. Vatandaşlarımızın devamlı yanındayız. Bir daha Beykozumuzun böyle bir felakete uğramaması için neler yapılabilir yetkililerle bunun tespitini yaparak çalışmaları sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Çelikbilek'ten Müdür Güleç'e iade-i ziyaret
Önceki Çelikbilek'ten Müdür Güleç'e iade-i ziyaret
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz