Dilara Şirin Beykoz’un milli gururu oldu

  • 0
  • 4681
Dilara Şirin Beykoz’un milli gururu oldu
Dilara Şirin Beykoz’un milli gururu oldu

9. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Beykoz Belediyesi sporcularında Dilara Şirin 3. Olara yeni bir başarıya imza attı.

Turkish Open 2022 Şampiyonası 7-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen sporcuların adeta bir şölen havasında yaptıkları müsabakalar bir hayli ilgi çekti. Geçtiğimiz yıllarda yapılan bu turnuvadan başarılı sonuçlar almasını bilen Beykoz Belediyesi GSK Taekwondo Takımı Dilara Şirin ile gelen madalyanın ardından bu anlamda geleneği de devam ettirmiş oldu!

Beykoz Belediyesi GSK Takımının başarılı sporcusu Dilara Şirin önümüzdeki günlerde Arnavutluk’ta yapılacak olan Avrupa Başkanlık Kupası karşılaşmalarında Türkiye Milli Takımı sporcuları arasında yerini alacak. Şampiyonada aynı zamanda Beykoz Belediyesi Taekwondo Takımı Antrenörü de olan Milli Antrenörümüz Osman Günaçtı Hoca’da görev yapacak.

Bu yıl Yıldızlar Kategorisinden çıkarak Genç Kızlar Kategorisi karşılaşmalarına başlayan sporcumuz bu kategorideki çıkmış olduğu ilk Uluslararası Turnuvadan, Turkish Open ile madalya kazanarak güzel bir başlangıç yapmış oldu.

Beykoz Belediyesi GSK Taekwondo Takımlar Antrenörü Osman Günaçtı Arnavutluk’taki Başkanlık CUP karşılaşmaları öncesinde yapmış olduğu açıklamada, “Dilara gerçekten de çok yetenekli bir sporcumuz, ondan ileriki süreçte çok daha başarılı sonuçlar bekliyorum. Nitekim Gençler kategorisinde ilk kez Antalya’da tatemiye çıkarken beklentilerimizi de boşa çıkarmadı. Şimdi bütün dikkatimizi Arnavutluk’taki Şampiyonaya çevrilmiş durumdayız, hazırlıklarımız aralıksız devam ediyor” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Merhum Yusuf Dinç adına Beykoz’da turnuva
Önceki Merhum Yusuf Dinç adına Beykoz’da turnuva
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi