Son Dakika

Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı

  • 0
  • 18207
Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı
Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı
Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı

Devrim Altıntaş, CHP Beykoz Belediyesi Aday Adaylığını kalabalık bir salonda açıkladı.

Opr. Dr. Devrim Altıntaş, CHP'den Aday Adayı olacağını resmen açıkladı. Beykoz'da sıkça görülmeyen bir kalabalığa karşı hitap edenDevrim Altıntaş, Belediye Başkanı olduğunda çağdaş ve modern bir Beykoz'u inşa edeceğini belirtti. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Opr. Dr. Devrim Altıntaş"Buraya kadar gelerek beni yalnız bırakmayan, mesleğimi icra ederken de kendimi Beykozlu gibi hissetmemi sağlayan tüm Beykoz Halkına teşekkür ederim" diye konuştu.

CHP Beykoz Belediye Başkanı Aday Adayları'ndan Devrim Altıntaş, Kavacık Talia Düğün Salonu'nda sevenleri ve destek verenleriyle biraraya geldi. Çocuklu ailelerin de katıldığı toplantıda, Devrim Altıntaş'ın eşi Dr. Merih Altıntaşİsa Yılmaz ve Erdem Çelik'le birlikte konukları kapıda karşıladı. Devrim Altıntaş'ın kızı Alara Altıntaş'ın da misafirlerle tek tek ilgilendiği toplantı sonrası coşkulu kalabalık, Devrim Altıntaş'ı kutladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erdem Çelik'in sunuşuyla kürsüye çıkaran Opr. Dr. Devrim Altıntaş, kısaca kendinden bahsederek, siyasete atılmasının nedenlerini sıraladı. Özellikle özgürlükler konusunda ülkenin sıkıntıya düştüğünü aktaran Altıntaş, "AK Parti Hükümeti'nin uzun yıllar sürdürdüğü politikalar sonucu, uçurumun kıyısına geldik. Özgürlüklerimiz kısıtlandı, milli bayramlarımızı kutlayamaz hale geldik. Yıllarca onurla ismimizin başında taşıdığımız TC'yi bile ortadan kaldırmak isteyen bu zihniyete bir dur demek için buradayım" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanlığı Aday Adayı olarak yaptıkları işleri de anlatan Devrim Altıntaş,Beykoz'daki sivil toplum kuruluşlarını ve muhtarları ziyaret ettiğini, gelecekte de Belediye Başkanı olması halinde ilçedeki muhtarları dışarıda bırakmayacak bir anlayışla Beykoz'u yöneteceğini vurguladı. "Beykozda sıkılmamış el, dokunulmamış yürek bırakmayacağım" diyen Opr. Dr. Devrim Altıntaş, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdiği sırada yaşadıklarını unutmayacağını söyledi.

Coşkulu kalabalığın tek tek sıraya girerek CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Opr. Dr. Devrim Altıntaş'ı kutladığı toplantı, hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından sona erdi.

Haber Merkezi

300 milyar doların hesabını verin!
Önceki 300 milyar doların hesabını verin!
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz