Devlet bürokrasisi Beykoz'da bir araya geldi

  • 03.07.2021 16:01
  • Güncelleme: 15.02.2022 10:47
  • Okunma: 4761 kez
  • Yorum: 0
Önceki dönem İstanbul Milletvekili Harun Karaca'nın oğlu Osman Karaca Beykoz'da dünya evine girdi.
Devlet bürokrasisi Beykoz'da bir araya geldi

Önceki dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca'nın oğlu Osman Karaca ile Büşra Bilici'nin düğünü Beykoz Mecidiye Kasrı'nda yapıldı.

Karaca ve Bilici çiftinin nikahına Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, TBMM Başkanvekili ve MHP Milletvekili Celal Adan, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Ankara Valisi Vasip Şahin, Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Ankara Milletvekili Hacı Turan'ın da aralarında bulunduğu birçok siyasetçi, bürokrat ve iş insanı katıldı.

Çiftin nikahını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu kıyarken, şahitliklerini ise Mustafa Şentop, Celal Adan, Binali Yıldırım, Erkan Kandemir, Mustafa Ataş ve Vasip Şahin üstlendi.

Genç çifte mutluluklar dileyen Yasin Kartoğlu, "Gönül dostu Neşet Ertaş ne güzel söylemiş; "Biz sevmekle yükümlüyüz, Kavuşmak mı? Onu Allah bilir." Rabbim, Büşra Bilici ve Osman Karaca kardeşlerime kavuşmayı nasip etti. Kalplerinizdeki mutluluğu hep canlı tutun, saygı ve sevginizi hiç kaybetmeyin." dedi.

Düğüne Karaca ve Bilici ailelerinin yakınlarının yanında milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Düğün, Osman Karaca

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz