Deva Partisinden Dost Beykoz Haber Merkezi’ne ziyaret

  • 0
  • 5185
Deva Partisinden Dost Beykoz Haber Merkezi’ne ziyaret
Deva Partisinden Dost Beykoz Haber Merkezi’ne ziyaret

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yapmış olduğu Deva Partisi Beykoz İlçe Yönetimi, Dost Beykoz Haber Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Avukat Hikmet Baki ve Yönetim Kurulu üyeleri Dost Beykoz Haber Merkezi’nde Kader Gür tarafından karşılandı. Yaklaşık kırk dakika süren ziyarette partisiyle ilgili çeşitli açıklamalar yapan İlçe Başkanı Hikmet Baki, Deva Partisinin merkezine insanı koyduğunu söyledi.

Siyasetçinin vatandaşı temsil ettiğini, ülkeyi yönetme hedefiyle çalışma yürüttüğünü belirten Hikmet Baki, milletvekilinin adı üstünde ‘vekil’ olduğunu, asil olanın halk olduğunu ve önünde ceket iliklenmesi gereken kesimin vatandaşlar olduğunu belirtti.

Hikmet Baki, bugün içinde bulunmuş olduğumuz durumda siyasetçinin kendisini vatandaşın üstünde görüyor olmasını kabullenmediklerini dile getirerek, “siyasetçinin yetkiyi vatandaştan aldığını unutmuş olduğu bir süreci yaşıyoruz” dedi.

“Biz Deva Partisi olarak insan odaklı bir siyaseti benimsiyoruz, insanın değerli olduğunu, gerek bölgesini, gerekse ülkesini yönetme konusunda gerçek söz hakkının kendisinde olduğunu bilerek, kıymetinin farkına varması gerektiğini düşünüyor ve kendisine kıymetli olduğunu hissettirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuşan Başkan Baki, Özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu bir demokrasi anlayışıyla herkesi Deva Partisine katılmaya davet ettiklerini söyledi.

Beykoz’da ilçe yapılanmasını tamamladıklarını ve Genel Merkezin Beykoz İlçe Yönetimini onaylamasıyla ziyaretlerine başladıklarını dile getiren Baki, mahalle teşkilatlarının kurulması içinde verimli bir çalışma yürüttüklerini kaydetti. Hikmet Baki, siyasetin uzun soluklu bir maraton olduğunu ve siyaset yapmayı düşünenlerin risk almaktan çekinmemeleri gerektiğini belirtti.

Deva Partisi iktidarında yargının bağımsız, basının ise özgür olacağını ifade eden Baki, siyasi anlayışlarını anlatmaya ilk etapta basın kuruluşlarından başladıklarını ve bu nedenle ziyaretlerinde basına ön sıralarda yer verdiklerini söyledi.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ise Deva Partisi’nin Türk siyaseti için hayırlı olmasını dileyerek, Türk demokrasisine katkı sağlayacağını umduklarını belirtti.

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Avukat Hikmet Baki’ye Dost Beykoz’u ziyaretleri sırasında; İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden; Dış İlişkiler Başkanı Hakan Yıldız, Halkla İlişkiler Tanıtım Başkanı Şenol Korkmaz, İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanı Emine Güvendi Tekin ve Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Erdal Karatekin eşlik etti.

Haber Merkezi

Beykoz İlçe Tarım Müdürlüğünden gıda denetimi
Önceki Beykoz İlçe Tarım Müdürlüğünden gıda denetimi
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü