DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısından Beykoz’a ziyaret

  • 21.04.2022 21:53
  • Güncelleme: 21.04.2022 21:57
  • Okunma: 2847 kez
  • Yorum: 0
Deva Partisi yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısından Beykoz’a ziyaret

İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve bazı Yönetim Kurulu üyelerince karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Karlıtekin çeşitli açıklamalar yaptı. Beykoz’da kısa bir zamanda süper bir topluluk oluşturulduğunu ve bu vesile ile İlçe Başkanı Hikmet Baki’yi tebrik ettiğini söyleyen Karlıtekin, 1994 yılında İBB’de 3 yıl İştirakler Daire Başkanlığı yaptığına değindi.

İki bucuk yıllık çalışmanın sonucunda Deva Partisi Yerel Yönetimler Eylem Planını oluşturduklarını ifade ederek, hamaset yapmak yerine ne yapacaklarını ortaya koymaya çalıştıklarını, ticarette borç senedi olduğunu, kendilerinin de eylem planını siyasetin borç senedi olarak gördüklerini söyleyen Karltekin, kaynakların getirisini en üst düzeye çıkarma anlamında teknik bir kadro olduklarını ve bu yapılanmaya tam teşekküllü bir devlet hastanesi benzetmesi yaptıklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı, memleketin çok zor durumda olduğunu müşahede ettiklerini ve bu duruma kayıtsız kalamadıklarını dile getirdi.

Aslında siyaseti düşünmediğini fakat memleketin kötü bir hale geldiğini ve birilerinin el atması gerektiğini düşündükleri için siyasete girdiğini de sözlerine ekleyen Karlıtekin, kimseyi arkada bırakmadan hep birlikte ülkeyi toparlamak istediklerini ifade etti.

“Kimsenin omzuna basarak kurtuluş kurtuluş değildir. İyi bir ürün ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Ve kaliteli siyasetin eninde sonunda fark edileceğini ümit ederek koşturuyoruz” şeklinde konuşan Karlıtekin, Beykoz’a geliş amacını teşkilatla hasbıhal etmek, Beykoz’daki durumu görmek olarak açıkladı.

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı’nın Genel Başkan Candan Karlıtekin’i ağırladığı toplantıya Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı İsmet Konca, Trabzonlular Dernek Başkanı Erdal Uzuner, Kavacık Muhtarı Yasemin Şahin, Şişecam Şimşek Sitesi Başkanı Hasan Olcaydu ile Deva Partisi Üsküdar İl Delegesi Orhan Alpsoy ve Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcılarından Yüksel Baki’de katıldı.

Haber Merkezi