Deva Partisi Beykoz’da muhtarları unutmadı

  • 0
  • 4921
Deva Partisi Beykoz’da muhtarları unutmadı
Deva Partisi Beykoz’da muhtarları unutmadı
Deva Partisi Beykoz’da muhtarları unutmadı

Türkiye’de muhtarlar günü olarak kutlanan 19 Ekim’de Deva Partisi Beykoz İlçe Yönetimi muhtarları ziyaret etti.

Beykoz’da Kurucu İlçe Başkanlığı’na Avukat Hikmet Baki’nin atandığı Deva Partisi, kadrosunu kurmasının ardından ilk iş olarak 19 Ekim’de Beykoz Muhtarlarını ziyaret ederek, muhtarlar gününü tebrik etti.

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Sarıkaya ve diğer yöneticiler eşliğinde Muhtarları Ziyaret eden Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Avukat Hikmet Baki, günün önemine ilişkin değerlendirmesinde, demokrasiyi seçimden seçime hatırlayan bir parti olmadıklarını, demokrasinin temel taşı olan muhtarları her zaman önemsediklerini ifade etti.

Baki, muhtarlara vermiş oldukları kıymeti anlatmak açısından kendilerini ziyaret ettiklerini kaydederek,  siyaseti muhtarların talep ve şikâyetlerini dinleyerek belirlemeye gayret ettiklerini ve muhtarların toplumun aynası olduğunu söyledi.

Hikmet Baki, toplumun dinamiklerini ziyaret etmeyi sürdüreceklerini, Beykoz’da yapıcı bir muhalefet ve sorunların çözümü konusunda istikrarlı bir takip yürüteceklerini ifade ederek, parti olarak şeffaflık konusunda son derece hassasiyetleri bulunduğunun altını çizdi. Vatandaşın memnun olmadığı ve kabul etmediği hiçbir yaklaşımı kendilerinin de kabul edemeyeceğini ifade eden Baki, Beykoz’un sorunlarının tespiti konusunda vatandaşlardan gelen şikâyetlerin kendileri için öncelik teşkil ettiğini belirtti.

Soğuksu, Kanlıca, ve İncirköy’ün de aralarında olduğu bir çok mahalle muhtarını ziyaret eden Deva Partisi heyeti, ziyaretleri sırasında muhtarlıklarda olan vatandaşlarla da sohbet etme fırsatı buldu.

Haber Merkezi

İstanbul'da kira artışında Beykoz ilk sırada
Önceki İstanbul'da kira artışında Beykoz ilk sırada
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü