Deva Beykoz İlçe Başkanından sportif ziyaret

  • 0
  • 4053
Deva Beykoz İlçe Başkanından sportif ziyaret
Deva Beykoz İlçe Başkanından sportif ziyaret

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve yönetim kurulu üyeleri Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübünün yeni başkanı İlker Güner ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

Beykoz’da atandığı günden itibaren amatör spor kulüplerini sık sık ziyaret eden Başkan Baki, Beykoz’da amatör spor kulüplerine ve amatör sporculara her zaman ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Amatör spor kulüplerini Beykoz’un çocuklarının kötü alışkanlıklardan uzak bir biçimde boş vakitlerini sporla değerlendirmelerini sağlamaları anlamında önemli bir noktada gördüğünü dile getiren Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hikmet Baki, verecekleri desteklerin bu anlamda her zaman devam edeceğini kaydetti.

Ziyaretlerinden ve desteklerinden çok memnun kaldığını söyleyen İlken Güner ise amatör spor kulüplerinin idari ve mali anlamda zorlu dönemlerden geçtiğini belirtti.

Beykoz’daki tüm siyasi partilere bu anlamda Beykoz’daki amatör spor kulüplerinin sesinin duyulması noktasında ihtiyaçları olduğunu dile getiren Güner, ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir’inde hazır bulunduğu ziyaretin sonunda Anadoluhisarı İdman Yurdu’nun kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla başlattığı forma kampanyasına Başkan Baki ve yönetimi katkıda bulundu.

Haber Merkezi

Beykoz’da temizlik şirketi eleman alım ilanı
Önceki Beykoz’da temizlik şirketi eleman alım ilanı
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu