Dernekler siyasetin göbeğinde dans ediyor

  • Güncelleme: 18.11.2013 00:11
  • Okunma: 6239 kez
  • Yorum: 0
Yerel seçimler yaklaştıkçe yöre derneklerinden peşin sıra destek açıklamaları gelmeye başladı.
Dernekler siyasetin göbeğinde dans ediyor

Kendisi de AK Parti’den Beykoz Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olan Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan, hem hemşerilerine başarılar diledi, hem de,“listelere giremezseniz küsmeyin siyasete devam edin” dedi.

Beykozlu ordu Mesudiyeliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı olan hemşerilerini kahvaltılı bir toplantıda bir araya getirdi. Toplantıya Ordulu olan belediye başkan aday adayı Avukat Yüksel Baki’nin yanı sıra, Meclis üyeleri ve değişik siyasi partilerden başvuru yapan Meclis üyesi aday adayları, muhtarlar ve muhtar adayları katıldı.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan aday adayı olan hemşerilerine tek tek başarı dilerken, yapılacak seçimlerin şimdiden Beykoz’a ve Beykozlulara hayırlı olmasını diledi.

Kahvaltıya; AK Parti Beykoz Belediye Başkan aday adayı Av. Yüksel  Baki, Çiğdem Muhtarı Murat Erdal, Kavacık Muhtar Adayı Mustafa Güngör, Çubuklu Muhtar Adayı Salih Öztoprak, Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri Nihat Arıcan, Hüseyin Okumuş,  AK Parti Meclis üyesi aday adayları Yasemin Özen, Erdal Demir, Gül Biçer, Gültekin Aydın, Selahattin Güngör,Yahya Okumuş, CHP meclis Üyesi aday adayları Aydın Habil, Erdem Çelik, İsa Yılmaz, Halim Okutan, Hasan Yılmaz, Türkan Özçelik, Sedat Başalan ve Kenan Ersin gibi isimler katıldı.,

Dernek yönetim kurulu üyeleri ve Ordulu aday adaylarının tek tek söz alarak kendilerini tanıttıkları sabah kahvaltısı samimi ve heyecanlı bir ortamda gerçekleşirken, tanışma ve kaynaşma toplantısı Başkan Özkan Ayduğan’ın değerlendirme ve kapanış konuşmasıyla son buldu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz