Dernekler bu kez de iktidarın kapısını çaldı

  • 0
  • 10652
Dernekler bu kez de iktidarın kapısını çaldı

Geçtiğimiz günlerde MHP ve DSP'yi ziyaret eden bazı dernek başkanları bu kez de iktidar partisinin kapısını çalarak sorunların çözümü için destek istedi.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç’ın başkanlık ettiği heyette diğer ziyaretlerde olduğu gibi yine yedi dernek başkanı yer aldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında oldukça kalabalık bir AK Partili grup tarafından karşılanan dernek başkanları burada da mülkiyet problemini gündeme getirerek sorunun çözümü için kamuoyu oluşturulmasını istedi.

İktidar partisi ilçe merkezinde oldukça güler yüzle karşılanan mahallelerin dernek başkanları uzun konuşmalarla sorunlarını dile getirdi. Ziyaretin açılış konuşması ise Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı Yüksel Kılıç tarafından yapılırken, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’de bölgenin sorunlarını çok ciddi şekilde takip ettiklerini ve hazırlamış oldukları dosyalarla hükümete ilettiklerini kaydetti.

Adem Sefer, Beykoz’da sivil toplum örgütlerinin bu denli sorunlara eğilmiş olmalarının kendilerini de motive ettiğini belirttiği ziyarette, Beykoz Belediyesi Meclis Başkan vekili Necati Ak’ta sorulan sorulara cevap verdi.

Haber Merkezi  

Hisar’da yemek kültürü değişmedi
Önceki Hisar’da yemek kültürü değişmedi
Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım
Sonraki Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım