Deprem bölgesinde yeniden sıcak sofralar kurulsun diye

  • 0
  • 4933
Deprem bölgesinde yeniden sıcak sofralar kurulsun diye

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun” sloganıyla içinde mutfak gereçleri bulunan 250 adet koliyi deprem bölgesine gönderdi.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, “asrın felaketi" olarak nitelenen depremde 11 ildeki yaraların sarılmasında Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan "Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun" kampanyasına tam destek veriyor.

DEPREMZEDELERİN MUTFAK İHTİYAÇLARI GİDERİLİYOR

Dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yaşatmak için farklı projeler üreten Beykoz İlçe Kadın Kolları bu sefer de çadırlarda ve konteynerlerde geçici süre kalan depremzedelerin mutfak malzemesi ihtiyaçlarının giderilmesi için tek yürek oldu.

250 ADET KOLİ DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLDİ

Depremzedeler tekrar sıcak sofralar kurabilsin diye el birliği ile bir araya getirilen ve içinde mutfak gereçlerinin yer aldığı 250 adet koli deprem bölgelerine gönderildi.

ÖZENLE HAZIRLANDI

Kampanyaya destek veren Beykozlu kadınlar, tencere, tava, çaydanlık, tabak, kase, bardak, çatal, kaşık, saklama kabı, ekmek bıçağı ve sofra bezi vb. mutfak eşyalarını tek tek özenle kolilediler.

“YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, “Depremzedelerimizin sıcak sofralarının yeniden kurulmasında kampanyamıza destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız.” dedi.

Haber Merkezi

 

Beykoz’un 2 BAY takımı yenişemedi: 1-1
Önceki Beykoz’un 2 BAY takımı yenişemedi: 1-1
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz